OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27.11.2016

1. INTENCJE -  27.11.2016  I Niedziela Adwentu Rok A
  8.00 BIESOWICE  + Zofia Walkowicz w 3 r. śmierci
  9.30 PŁOCKO  + Ewa Twarduś w 3 r. śmierci
  11.00 PRZYTOCKO  + Olga Zdyb w 1m. od śmierci - intencja od uczestników pogrzebu
  12.30 BIESOWICE  + + Władysław Trusiak - 14 r. - jego rodziców Stanisławę Bolesława

2. INTENCJE - 04.12.2016  II Niedziela Adwentu Rok A- ADORACYJNA
  8.00 BIESOWICE  + + Helena Władysław Chmielewski, Łucja Florian Flagowski
  9.30 PŁOCKO  + + Barbara Zenon Marciszonek
  11.00 PRZYTOCKO  W intencji górników: Damiana, Dominika, Marka i Bartłomieja
  12.30 BIESOWICE  W intencji Jubilata Tadeusza w 90 r. (?) urodzin - intencja od dzieci

3. Biesowice / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy  i przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Polecam Gościa Niedzielnego - do nabycia po Mszy św.
5. Biesowice - zapraszam serdecznie: dzieci młodzież i dorosłych z lampionami do kościoła na Roraty - od poniedziałku do piątku na g. 6.45.
6. W przyszłą niedzielę jak co roku po Mszach odbędzie się dodatkowa zbiórka ofiar na rzecz Funduszu Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
7. Biesowice/Płocko - w przyszłą niedzielę po Mszy spotkanie Koła Żywego Różańca.
8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W Biesowicach
w piątek od g. 11.00 odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. W sobotę od g. 9.00 udam się z tą posługą do w/w w pozostałych wioskach naszej Parafii.
 9. Kandydaci do Bierzmowania mają po Mszy do odebrania indeksy uczestnictwa we Mszach, nabożeństwach i spotkaniach w grupach. W ramach tego przygotowania zapraszam ich ( i nie tylko ich ) na Adwentowe Czuwanie Młodych do Koszalina 17.12.16.
10. Poświęcone opłatki na stół wigilijny, świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom są do nabycia: Pustowo/Płocko - w sklepie, Przytocko w świetlicy, Biesowice - Punkt Pocztowy.
11. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 z lampionami na Roraty.
12. Wszystkim solenizantkom / tom - Andrzejom,  jubilatkom / tom tego tygodnia życzę błogosławieństwa  Bożego.