OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22.03.2020
 
1. INTENCJE - 22.03.2020 IV Niedziela Wielkiego Postu - Rok A
8.00 BIESOWICE + Zygmunt Rychliński w 2 r. Jego śmierci
9.30 PŁOCKO + Paweł Łuczak w 3 m. od śmierci - intencja od uczestników Jego pogrzebu
12.30 BIESOWICE + + Henryka Franciszek Pawlak, Janina Szczepańska
 
2. INTENCJE - 29.03.2020 V Niedziela Wielkiego Postu - Rok A
8.00 BIESOWICE + + Konstanty Władysław Rydzewski
9.30 PŁOCKO + + Piotr Stożek - 3 r .śmierci - Stefania Teofil Janikowski
12.30 BIESOWICE + + Kazimierz Kolaty - 3 r. śmierci - Roman Kolaty - 1 r. śmierci -Paweł Dorawa i zmarłych z rodzin Kolaty i Jakubowski
 
3. Biesowice - rodzinie Rydzewski ( kolejna rodzina - Schulz ) / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy na dzisiejszą liturgię.
4. Z powodu epidemii niestety Gościa Niedzielnego do odwołania nie będzie.
5. W środę 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego, w Kościele jest to Dzień Świętości Życia, w tym dniu błogosławi się matki oczekujące potomstwa, a także można dokonać obrzędu duchowej adopcji dziecka poczętego.
6. Również z powodu zagrożenia epidemiologicznego niestety w tym roku w naszej Parafii nie będzie rekolekcji wielkopostnych, jednak spowiedź ( z zachowaniem najwyższej ostrożności odbędzie się w środę 25.03.20 od g. 16.30 w Mzdowie, od g. 17.00 w Płocku i od g. 17.30 w Biesowicach.
7. Biesowice - w tym tygodniu zapraszam na Msze św. od poniedziałku do piątku o g. 17.00. W poniedziałek Msza za Parafian, we wtorek Msza za + Janinę Przytuła w 1 m. od Jej śmierci - pierwsza z intencji od uczestników Jego pogrzebu. W środę od g. 17.30 spowiedź o g. 18.00 Msza w intencji Kornelii w 10 r. urodzin z prośba o zdrowie i dalsze błogosławieństwo Boże. W czwartek od g. 16.30 półgodzinna cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, potem Msza, której intencja jest wolna. W piątek o g. 16.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. za + + Tresę i Józefa Pałasz.
8. Płocko - w piątek o g. 18.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. za + Halinę Caplin w 4 m. od śmierci - ostatnia z intencji od uczestników Jej pogrzebu.
9. Jak co roku ofiary na kwiaty do tzw. Bożego Grobu można składać: w Biesowicach w punkcie u P. Marii Wojtyniak, w Pustowie u P. Haliny Olejniczak, w Płocku u P. Katechetki Anety Butkiewicz, do nabycia są jak co roku paschaliki na stół wielkanocny.
10. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.
 

" Wyszedłem od Ojca
i przyszedłem na świat;
znowu opuszczam świat
i idę do Ojca" (J 16, 28)

Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.