25 lutego młodzież naszej parafii i nie tylko wzieła udział w Wielkopostnym Spotkaniu Młodych. 
 

Hasłem tegorocznych spotkań jest „Posłani jak Maryja” i nawiązuje ono do tematu Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w sierpniu tego roku w Lizbonie, brzmiącego “Maryja wstała i poszła z pośpiechem”.


W kościele pw. NMP Wspomożenia Wiernych w Miastku  zgromadziliśmy się wokół dużego drewnianego krzyża – kopii krzyża Światowych Dni Młodzieży. Było to czuwanie przy krzyżu Chrystusa – adoracja, chwilą głębokiej modlitwy, dotknięcie tego znaku, złożenie na nim pocałunku. 
 
Towarzyszył nam w tym biskup Krzysztof Zadarko, który powiedział: Gromadzimy się wokół prawdy, że wszyscy jesteśmy posłani do głoszenia Ewangelii i zaproszeni do tego, żeby świadczyć o Krzyżu Pana Jezusa i Jego Zmartwychwstaniu.
 

Nie bój się wypłyń na głębie...


 
 
 
Parafialna pielgrzymka do Medjugorie
 
 
więcej
 
MODLITWA ZA DIECEZJĘ
Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. 
W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. 
Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. 
Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. 
Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. 
Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. 
Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.