OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30.10.2022

1. INTENCJE - 30.10.22 - XXXI Niedziela zwykła - ROK C
17.00 MZDOWO + + Czesław - 50 r. śmierci - Helena Wiśniewski, córkę Irenę, synową Lidię
8.00 BIESOWICE + + Helena - 1 r. śmierci - Henryk - 28 r. śmierci - Abramek
9.30 PŁOCKO + Emilia Bućko - intencja od pracowników SP Biesowice
11.00 PRZYTOCKO + Tomasz Cyrankowski
12.30 BIESOWICE + + Irena Wójcik - 30 r. śmierci - mąż Henryk, rodziców Helenę Czesława Wiśniewskich, teściów Helenę Zygmunta Wójcik, szwagra Zygmunta

2. INTENCJE - 01.11.22 - Uroczystość Wszystkich Świętych
8.00 BIESOWICE  + + Regina Konstanty Niedzielski, Maria Józef Młynarczak
9.30 PŁOCKO + + Aleksander Wołk - 10 r. śmierci - Jego rodziców Stefanię i Władysława oraz dziadków z obojga stron
12.00 BIESOWICE + + Janina Cyryl Zalewski, zmarłych z tej rodziny, Antoni Ławrenowicz

3. INTENCJE - 06.11.22 - XXXII Niedziela zwykła - ROK C
17.00 MZDOWO + + Ignacy Łepecki - 38 r. śmierci - Józefa Stanisław Piłat
8.00 BIESOWICE + + Czesław Zofia Jan Tatarynowicz, Halina Jan Bernard Wocial
9.30 PŁOCKO + Emilia Bućko w 10 m. od śmierci - intencja od uczestników pogrzebu
11.00 PRZYTOCKO + + Natalia Marcin - 31 r. śmierci - Pułaczewski, Kazimierz Wiśniewski w 11 r. śmierci
12.30 BIESOWICE + + Stanisław Chaciński, Jego rodziców Annę, Romana, siostrę Jadwigę

4. Biesowice - Paniom D. Rozpędowskiej i D. Kołodziejczyk / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
5. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
6. Biesowice - serdecznie zapraszam na ostatnie nabożeństwo różańcowe, od środy 02.11 na wypominki i Msze św. w ciągu tygodnia. W poniedziałek Msza błagalna o powrót do zdrowia Genowefy Pawlik. We wtorek 01.11.22 Uroczystość Wszystkich Świętych. W środę o g. 17.00 wypominki i Msza za + Julitę Kowalską w 1 m. od śmierci - intencja od uczestników Jej pogrzebu. W czwartek od g. 16.30 adoracja, o g. 17.00 wypominki i Msza św. w intencji Aliny Piaseckiej w 74 r. urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo B. i potrzebne łaski. W piątek Msza św. za + + Ryszarda Gębczyńskiego, Jego rodziców Marię Stanisława i siostry Celinę i Krystynę - to intencja od rodziny Kuczmarz.
7. Płocko - w najbliższy piątek zapraszam na g. 18.30 na wypominki oraz Mszę świętą, której intencja jest wolna.
8. W przyszłą niedzielę, jak co roku w jesienią, będziemy gościć w Parafii kleryka naszego Wyższego Seminarium Duchownego z Koszalina, który po Mszach będzie zbierał dodatkowe ofiary na rzecz tegoż Seminarium.
9. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Biesowice - piątek od g. 11.00, w sobotę od g. 9.00 w pozostałych wioskach..
10. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.