OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 05.04.2020

1. INTENCJE - 05.04.2020 Niedziela Palmowa - Męki Pańskiej - Rok A
8.00 BIESOWICE + Wojtek Bethke w 4 r. Jego śmierci
9.30 PŁOCKO Msza dziękczynna w intencji Jubilata Wacława Taukina w 95 r. Jego urodzin
12.30 BIESOWICE + Tomasz Wirwicki w 16 r. Jego śmierci

2. INTENCJE -12.04.2020 Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - Rok A
6.00 BIESOWICE REZUREKCJA - Za Parafian
9.30 PŁOCKO + + Jadwiga Maciej Butkiewicz Helena Władysław Pliskowski
11.00 MZDOWO Brak intencji
12.30 BIESOWICE Msza w intencji Jubilatek: Alicji Rychlińskiej w 80 r. urodzin, oraz Jej córki Ewy z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo B. i potrzebne łaski

3. INTENCJE -13.04.2020 Poniedziałek w oktawie Wielkanocny - Rok A
8.00 BIESOWICE W intencji jubilatki Julii w 8 r. urodzin jej brata Macieja oraz ich rodziców Kamili i Przemysława w 10 r. ślubu z prośbą dla nich wszystkich o zdrowie, błogosławieństwo B. i potrzebne łaski
9.30 PŁOCKO + + Helena Konstanty - 57 r .śmierci - Ziemianowicz i zmarłych z tej rodziny
11.00 MZDOWO Brak intencji
12.30 BIESOWICE + + Teresa Józef Pałasz

4. W związku z zaistniałą wyjątkową sytuacją spowodowaną pandemią wirusa pozostaje mi odesłać parafian do śledzenia strony internetowej naszej parafii, a zwłaszcza analogicznej strony naszej diecezji. Adresy stron: www.parafiabiesowice.pl oraz www.diecezjakoszalin.pl. Na stronie diecezji znajdują się szczegółowe wskazania biskupa dotyczące tego jak należy przeżyć tegoroczny Wielki Tydzień i Triduum Paschalne. Zresztą wszystkie celebracje Wielkiego Tygodnia z udziałem biskupa będą transmitowane przez "Dobre Media".

5. Biesowice - zapraszam od poniedziałku do soboty na Msze święte, w tym szczególnie na celebracje Triduum Paschalnego Tygodnia. W poniedziałek o g. 17.00 Msza św. za Parafian. We wtorek Msza również o g. 17.00 intencja jest wolna. W środę od g. 16.30 adoracja, o g. 17.00 nowenna do MBNP i Msza św. za + Bronisława Adamca w 5 r. śmierci. Natomiast w Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o g. 18.00 za + ks. Andrzeja Matyjaszka w 3 r. śmierci. W Wielki Piątek Liturgia Męki Pańskiej również o g. 18.00. Liturgia Wielkiej Soboty też o g. 18.00. Każdego dnia po zakończeniu Liturgii Triduum Paschalnego adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 21.00, którą zakończymy zaśpiewem poszczególnych części Gorzkich Żali. Codziennie pół godziny przed rozpoczęciem Liturgii W. Tygodnia będzie w zakrystii okazja do spowiedzi.
6. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.