OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 09.03.2014 I Niedziela Wielkiego Postu

11.00 PRZYTOCKO W intencji Jubilatki Krystyny Rup w 70 rocznicę urodzin
  12.30 BIESOWICE  + Barbara Gwoździak - 30 Msza gregoriańska

2. INTENCJE - 16.03.2014 II Niedziela Wielkiego Postu Rok A
   8.00 BIESOWICE  W intencji jubilata Czesława Tatarynowicza w 70 rocznicę urodzin
   9.30 PŁOCKO  + + Władysław Karniej - 13 r. śmierci oraz zmarłych rodzin Karniej Kołwzan
                    Kietrys Józef Moeler
   11.00 PRZYTOCKO + + zmarłych z rodzin Zdyb i Sikora
   12.30 BIESOWICE  W intencji małej jubilatki Mai w 8 rocznicę urodzin

3. Biesowice rodzinie Ciepiela / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy oraz przygotowanie go / jej  na dzisiejszą liturgię.
4. Jak co tydzień polecam lekturę prasy katolickiej, dziś jest do nabycia Gość Niedzielny.
5. Biesowice - zapraszam na Msze św. w ciągu tygodniu: w środę przed Mszą nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek o g.12.00 droga krzyżowa dla dzieci o 17.00 dla wszystkich i Msza św. Również w piątek po Mszy odbędzie się kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego
6. Biesowice / Płocko - po Mszy św. Odbędzie się spotkanie Koła Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
7. W przyszłą niedzielę o g. 16.00 w salce w budynku plebanii spotkanie Rady Parafialnej - zapraszam.
8. Zmarł nasz parafianin mieszkaniec Przytocka + Jan Szabla l. 65 i został pochowany na cmentarzu parafialnym w Płocku. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie …
9. Płocko - zapraszam w piątek na g. 16.00 na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
10. Po Mszy są do odebrania skarbonki wielkopostne, oraz ulotki fundacji Serce Dziecka, która prosi o przekazanie 1% na leczenie naszego małego parafianina Bartusia, który ma poważną wadę serca.
11. Już dziś pragnę poinformować, że rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się od niedzieli 30.03.14, a przeprowadzi je Ks. Wojciech Filimon proboszcz Sławska.
12. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom - Krystynom, Bożenom, Renatom / tom, jubilatkom / tom  tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.