OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23.02.2014

9.30 PŁOCKO  + Bolesław Bogdan Radosław Barszcz Bogumiła Góra
   11.00 PRZYTOCKO + Alina Blacha w 2 rocznicę śmierci
   12.30 BIESOWICE  + Mieczysław Wróblewski w 1 rocznicę śmierci

3. Biesowice - rodzinie Kowalski / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy oraz przygotowanie go / jej  na dzisiejszą liturgię.
4. Jak co tydzień polecam lekturę prasy katolickiej, dziś jest do nabycia Gość Niedzielny.
5. Biesowice - zapraszam na Msze św. w ciągu tygodniu: na g. 17.00 w poniedziałek, środę (przed Mszą nowenna do MBNP ) i piątek ( przed Mszą koronka do Bożego Miłosierdzia ), we wtorek, czwartek i sobotę na g. 9.00.
6. Biesowice - zapraszam w piątek do salki w budynku plebanii na g. 18.00 na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
7. Biesowice - serdeczne Bóg zapłać P. Janowi Kołodziejowi za wykonanie szeregu prac remontowo- malarskich w budynku plebanii, P. Krzysztofowi, Czesławowi oraz Paniom Zosi i Danusi za pomoc przy sprzątnięcie po wszystkim.
8. Biesowice - serdeczne Bóg zapłać Paniom z Koła Żywego Różańca za ufundowanie figury Matki Bożej Królowej Świata do groty, którą planujemy w tym roku wybudować. Przy okazji pragnę też poinformować, że wróciła po renowacji figura Chrystusa do tzw. Grobu Pańskiego.
9. W przyszłą niedzielę przy ołtarzu będzie mnie zastępował mój kolega ks. dr Tadeusz Ceynowa, któremu już dziś chcę za to serdecznie podziękować.
10. Biesowice/Płocko - spotkanie Koła Żywego Różańca odbędzie się w niedzielę 09 marca.
11. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.