OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23.03.2014
1. INTENCJE - 23.03.2014 III Niedziela Wielkiego Postu Rok A
   8.00 BIESOWICE  + + Zofia Jan Włodzimierz Tatarynowicz Halina Jan Bernard Wocial
   9.30 PŁOCKO O zdrowie i  błogosławieństwo Boże dla pewnej rodziny
   11.00 PRZYTOCKO 1. + + za zmarłych rodziców i dziadków
                              2. W intencji księży Józefa i Bogdana z okazji imienin od mieszkańców
   12.30 BIESOWICE  + + Czesława Aleksander - 20 r. śmierci - Wodnicki Michał Dudka

2. INTENCJE - 30.03.2014 IIV Niedziela Wielkiego Postu Rok A
   8.00 BIESOWICE  + + Władysław Zychowicz - 13 r. śmierci - Iwona Machuta - 6 r. śmierci
   9.30 PŁOCKO + Leokadia w Monczak - 3 miesiąc od śmierci - od uczestników pogrzebu
   11.00 PRZYTOCKO Brak intencji
   12.30 BIESOWICE  + + Antoni Kuliński - 12 r. śmierci - oraz jego syna Lecha

3. Biesowice rodzinie Rzeszotko / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy oraz przygotowanie go / jej  na dzisiejszą liturgię.
4. Jak co tydzień polecam lekturę prasy katolickiej: Gość Niedzielny z książką Pasja w cenie 6 zł.
5. Biesowice - zapraszam na Msze św. w ciągu tygodnia. Jednak ze  względu na spowiedź w dekanacie we wtorek, czwartek i piątek o Msze o g. 17.00, w poniedziałek o g. 15. 00 Msza pogrzebowa, więc już nie będzie Mszy wieczorem, a w środę zapraszam na Mszę i nowennę do MBNP o g. 9.00.
6. Wczoraj - co cieszy - po raz kolejny grupa młodzieży z naszej Parafii ( i nieco starszej młodzieży ) wzięła udział w Wiekopostnym Czuwaniu Młodych w kościoła mariackim w Słupsku.
7. Od przyszłej niedzieli w całej naszej Parafii, w tym w szkołach będziemy przeżywać szczególny czas Rekolekcje Wielkopostne. Przeprowadzi je ks. Krzysztof Korniak, który od kilku lat służy pomocą duszpasterska w Parafii Duninowo. Proszę o modlitwę w intencji tychże Rekolekcji.
8. Płocko dziś po Mszy w kościele odbędzie się spotkanie w sprawie I Komunii w dniu 25.05.2014.
9. Płocko - zapraszam w piątek na g. 16.00 na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
10. Wczoraj zmarła nasza parafianka, mieszkanka Biesowiczek + Helena Pawlak l. 83, jej pogrzeb odbędzie się w Biesowicach w poniedziałek o g. 15.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …
11. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.