OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30.11.14

9.30 PŁOCKO  + Wacław Drozdowski w 6 miesiąc od śmierci od uczestników pogrzebu
  11.00 PRZYTOCKO  Brak intencji
 12.30 BIESOWICE  + + Mieczysław Wróblewski Leokadia Kazimierz Cichocki

3. Dziś gościmy w naszej Parafii Aleksandra Foremniaka - kleryka z WSD w Koszalinie, który po Mszach będzie zbierał dodatkowe ofiary na nasze Seminarium Duchowne.
4. Biesowice - rodzinie Madejski / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
5. Serdecznie polecam lekturę prasy katolickiej Gościa Niedzielnego
6. Rozpoczęliśmy adwent, zapraszam do udziału we Mszach św. roratnich poniedziałek, wtorek, czwartek i piątku o g. 6.45. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych z lampionami. W środę od g.16.30 półgodzinna adorację Najświętszego Sakramentu i Msza adwentowa.
7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W związku z tym w piątek w Biesowicach od g. 11.00 rozpocznę odwiedziny chorych i starszych z posługą sakramentalną. W sobotę od g. 9.00 udam się do w/w pozostałych wioskach naszej Parafii.
8. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć nasza parafianka panna Martyna Strzembowicz z kawalerem Łukaszem Adamem Zefertem z Parafii Suchorze zapowiedź II
9. Już dziś informuję, że spowiedź adwentowa w naszej Parafii odbędzie się w sobotę 20.12
10. Wszystkim solenizantkom - Barbarom / tom - Mikołajom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.