OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25.01.15

11.00 PRZYTOCKO + ks. kanonik Wiktor Skóra w 30 r. śmierci
   12.30 BIESOWICE + + Ryszard Szymczuk Leokadia Wanago w 6 r. ich śmierci

2. INTENCJE -   01.02.2015  IV Niedziela zwykła Rok B
   8.00 BIESOWICE ++ Zofia Jan Włodzimierz Jan Tatarynowicz Halina Jan Bernard Wocial
   9.30 PŁOCKO + Janina Lesisz w 5 r. śmierci i rodziców z obojga stron
   11.00 PRZYTOCKO  + Janina - 15 r. śmierci i zmarłych z rodziny
   12.30 BIESOWICE W intencji Dominika w 10 rocznicę urodzin o błogosławieństwo

3. Biesowice - rodzinie Butkiewicz / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Biesowice - ze względu na kolędę, Msze św. w tygodniu o g. 9.00, jutro nie będzie Mszy.
5. Serdecznie polecam lekturę naszej prasy katolickiej, dziś: Gościa Niedzielnego
6. Kolęda: dziś od g. 16.00, Przyjezierze, Biesowiczki, Kawka przez PKP do elektrowni. Poniedziałek od 15.30 Biesowice bloki 49 i 50, wtorek bloki 51 i 52, środa bloki 53 i 54, czwartek bloki 55 i 56, piątek była przychodnia, stare przedszkole i w bok, kolęda uzupełniająca.
7. Wczoraj przypadała 30 r. śmierci + ks. kanonika Wiktora Skóry, który w latach 1983 - 85 był proboszczem naszej Parafii. Dlatego w Biesowicach w piątek, w sobotę w Mzdowie, a dzisiaj w Przytocku odprawione zostały Msze św. w Jego intencji.
8. Ze względu na planowany wyjazd w niedzielę 01.02 odbędzie się poświęcenie gromnic.
9. Nasza katechetka Jadwiga Kamińska, jej rodzeństwo, rodzina za moim pośrednictwem chcą jeszcze raz serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy okazali im swoją życzliwość i pomoc, złożyli wyrazy współczucia, brali udział w modlitwie oraz czuwaniu przy ich zmarłej mamie ( szczególnie mieszkańcom Pustowa) scholi, rodzicom, uczniom klasy V, tym wszystkim, którzy licznie wzięli udział w ostatniej drodze zmarłej + Lidii.
10. Wszystkim solenizantkom / tom,  jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.