OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30.08.2015

9.30 PŁOCKO  + Michał Kuc w 12 rocznicę śmierci
    11.00 PRZYTOCKO  Brak  intencji
    12.30 BIESOWICE  + + Rozalia Marcin Szymoniak brat Henryk siostra Krystyna

3. Biesowice / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Biesowice - zapraszam na Msze św. w tygodniu: środę i piątek o g. 17.00, w czwartek o g. 9.00. W środę od g. 16.30 adoracja, o g. 17.00 nowenna do MBNP i Msza. Jak w każdy piątek o g. 17.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza, po Niej spotkanie z wszystkimi kandydatami do Bierzmowania. W poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy św.
5. We wtorek rozpoczyna się nowy rok szkolno - katechetyczny. Chcę serdecznie poprosić dzieci, młodzież, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców - rozpocznijmy ten kolejny rok nauki i pracy z Bożym błogosławieństwem. Msze: Biesowice g. 7.30, Przytocko 9.15.
6. We wtorek przypada 76 rocznica wybuchu II wojny światowej.
7. W sobotę 05.09.2015 na terenie naszej Parafii - w Przytocku odbędą się Dożynki Gminne. Rozpoczną się Mszą się sprawowaną o g 12.00 w kaplicy. Również pragnę zaprosić do wspólnego podziękowania Bogu za tegoroczne plony, świętowania i do zabawy.
8. W tym tygodniu przypada I czwartek , piątek i sobota miesiąca. Biesowice - w piątek od g. 11.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, w sobotę nieco wcześniej bo od g. 8.30 w pozostałych wioskach.
9. Biesowice/Płocko - w przyszłą niedzielę po Mszy spotkanie z Kołem Żywego Różańca.
10. Wyjeżdżamy 19.09.15 na czuwanie młodych w Skrzatuszu. Chętnych proszę o kontakt.
11. Serdecznie polecam lekturę naszej prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego.
12. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom  / jubilatkom / tom tego tygodnia życzę wszelkiego błogosławieństwa Bożego.