OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27.09.2015

9.30 PŁOCKO  + Irena Barszcz w 5 rocznicę śmierci
  11.00 PRZYTOCKO  Brak intencji
  12.30 BIESOWICE  + Zofia - 6 m. od śmierci - Stanisław Onichowski

3. W tym roku przeżywamy w Kościele powszechnym Rok Życia Konsekrowanego, stąd gościmy dziś w naszej Parafii P. Kazię Skibińską przedstawicielkę indywidualnych form życia konsekrowanego. Serdeczne Bóg zapłać za Pani obecność i dane świadectwo wiary.
4. Biesowice - rodzinie Kotłowski / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
5. Biesowice - ze względu na mój wyjazd na ślub siostrzenicy w tym tygodniu Mszy nie będzie, a w razie pogrzebu proszę się kontaktować z Parafią Barcino.
6. Serdecznie polecam lekturę naszej prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego.
7. Biesowice / Płocko - ze względu na mój wyjazd spotkanie z Kołem Żywego Różańca oraz zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się w przyszłą niedzielę 11.10.15.
8. Wyjątkowo odwiedziny chorych i starszych parafian z posługa sakramentalną odbędą się w II piątek i sobotę miesiąca tzn. 9.10 w Biesowicach i 10.10 w pozostałych wioskach.
9. Już dziś zapowiadam, że wtorek 06.10 w kościele w Biesowicach od g. 18.00 odbędzie się spowiedź przed bierzmowaniem i kolejna próba jego przed udzieleniem. Tego sakramentu naszej młodzieży udzieli Ks. Bp Ordynariusz Edward Dajczak w dniu 08.10.15 o g.17.00.
10. Rodziny bierzmowanych proszę o pielęgnację terenu wokół kościoła i plebanii.
11. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom  / jubilatkom / tom tego tygodnia życzę wszelkiego błogosławieństwa Bożego.