OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26.06.2016

1. INTENCJE - 26.06.2016  XIII Niedziela zwykła Rok C
   8.00 BIESOWICE  + Tadeusz Wojtyniak Wojciech Bethke Marianna Reclaw Ewald Bethke
   9.30 PŁOCKO  + Marian Włodarczyk - 17 r. śmierci oraz jego syna Lesława i córkę Marię
 11.00 PRZYTOCKO  Msza św. dziękczynna w intencji Ks. Kapelana Prałata Józefa Potyrały w 60 r. święceń kapłańskich.
   12.30 BIESOWICE  W intencji Parafian

2. INTENCJE - 03.07.2016  XIV Niedziela zwykła Rok  ADORACYJNA
    8.00 BIESOWICE  + Marian - 12 r. - Marek Wiesław Pawlik i rodziców z obojga stron
    9.30 PŁOCKO  + + Czesław Jan Teresa Deluga - intencja od siostry
    11.00 PRZYTOCKO  + + Józef  Marianna Janina  Simoniuk
    12.30 BIESOWICE   W intencji jubilatów małżeńskich Renaty i Pawła w 20r. ślubu

3. Biesowice - nowożeńcom / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy  i przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
9. Dzieciom i młodzieży życzę udanych i bezpiecznych wakacji z Bogiem
5. Biesowice - zapraszam na Msze św. w ciągu tygodniu: wtorek i czwartek Msze o g. 9.00, w poniedziałek g. 17.00, w środę od g. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja, o  g. 17.00 nabożeństwo czerwcowe i Msza św. W piątek Msza o g. 17.00.
6. Gorąco polecam Gościa Niedzielnego - do nabycia po Mszy św.
7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W Biesowicach w piątek od g. 11.00 odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną, a w sobotę od g. 9.00 w pozostałych wioskach naszej Parafii.
8. Zapowiedzi przedślubne - sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: nasz parafianin kawaler Jan Kazimierz Tybura zamieszkały w Przytocku z naszą parafianką panną Marleną Agatą Bereszko również zamieszkałą w Przytocku - zapowiedź I.
9. Zmarła nasza parafianka mieszkanka Biesowic + Bronisława Szramka l. 96. Jej pogrzeb  odbędzie się w jutro w Biesowicach o g. 10.00. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie ….
10. Wszystkim solenizantkom - Emiliom, Lucynom / tom - Ireneuszom, Piotrom, Pawłom,  jubilatkom / tom tego tygodnia z serca życzę wszelkiego błogosławieństwa  Bożego.