OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 04.09.2016

1. Intencje - 04.09.2016  XXIII  Niedziela zwykła Rok C
  8.00 BIESOWICE  + Gabriel Weiholtz - 20 r. śmierci
  9.30 PŁOCKO  W intencji Jubilatki Jolanty Olanieckiej w 55 r. urodzin z prośbą o zdrowie
                             błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
  11.00 PRZYTOCKO  W intencji małżonków w 37 r. ślubu o zdrowie i błogosławieństwo.
  12.30 BIESOWICE   + + Józef Gardyna - 11 r. śmierci - oraz rodziców z obojga stron

2. Intencje - 11.09.2016  XXIV Niedziela zwykła Rok C - ADORACYJNA
  8.00 BIESOWICE  + + Stefan - 21 r. śmierci - Jan Elżbieta Burek
  9.30 PŁOCKO  + Michał Kuc w 13 r. śmierci
  11.00 PRZYTOCKO  Brak intencji
  12.30 BIESOWICE  + Rafał Pierzchała w 5 r. śmierci

3. Biesowice / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy  i przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Gorąco polecam Gościa Niedzielnego - do nabycia po Mszy św.
5. Biesowice - chłopców po I Komunii zapraszam do służby ministranckiej przy ołtarzu.
6. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać wszystkim organizatorom, sponsorom jak i uczestnikom VI -
( rekordowego ) Festynu Parafialnego w Biesowicach z 27.09.2016.
7. Biesowice - zapraszam na Msze św. w ciągu tygodnia. Poniedziałek, środa i piątek Msze
o g. 17.00. Z tym że, w środę od g. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja,
o g. 17.00 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. W piątek o g. 17.00 Koronka do Miłosierdzia B. i Msza św. We wtorek i czwartek Msze o g. 9.00.
8. Biesowice / Płocko - po Mszy spotkanie z Kołem Żywego Różańca i wymiana tajemnic różańcowych. Biesowice - zapraszam na spotkanie do salki na g. 17.00.
9. W sobotę 17.09.16 w Skrzatuszu odbędzie się jak co roku Diecezjalny Dzień Młodych, a w niedzielę 18.09.16 Diecezjalna Pielgrzymka do w/w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej.   W związku z tym taca przyszłej niedzieli będzie przeznaczona właśnie na Skrzatusz.
10. Wszystkim solenizantkom / tom,  jubilatkom / tom tego tygodnia z serca życzę   wszelkiego błogosławieństwa  Bożego.