OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 02.10.2016

1. INTENCJE - 02.10.2016  XXVII Niedziela zwykła Rok C
  8.00 BIESOWICE  O błogosławieństwo Boże, żywą wiarę i dary Ducha św. dla Radosława Dagmary Kornelii i Jakuba
  9.30 PŁOCKO  + Bolesław Jarosz w 5 r. śmierci
 11.00 PRZYTOCKO  W intencji Zuzi w 9 r. urodzin o zdrowie i błogosławieństwo Boże
 12.30 BIESOWICE   W intencji Macieja w 18 r. urodzin o zdrowie, błogosławieństwo Boże

2. INTENCJE - 09.10.2016  XXVIII Niedziela zwykła Rok C - ADORACYJNA
  8.00 BIESOWICE  rez. Rycak
  9.30 PŁOCKO  + Łucja Taukin  w 3 r. śmierci
  11.00 PRZYTOCKO  Msza dziękczynna w intencji Jubilata Sebastiana w 40 r. Jego urodzin z prośbą o zdrowie i dalsze    błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
  12.30 BIESOWICE  + + Anastazja Teofil Puzdrowski

3. Biesowice - rodzinie Weiwer / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy  i przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Polecam Gościa Niedzielnego i Arkę - do nabycia po Mszy św.
5. Biesowice - zapraszam na Msze św. w ciągu tygodnia: w poniedziałek, środę i piątek Msze o g. 17.00. Z tym że, w środę od g. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja, o g. 17.00 nabożeństwo do MBNP i Msza św. W piątek tradycyjnie Mszę św. rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia B.  będzie. We wtorek i czwartek Msze o g. 9.00.
6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek od g.11.00 w Biesowicach rozpocznę odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną, a w sobotę od g. 8.30 udam się do chorych z pozostałych wiosek.
7. Trwają zapisy kandydatów do bierzmowania, potrwają one do końca października.
8. Przyszła niedziela 09.10.16 to XVI już Dzień Papieski związany z dodatkową zbiórką ofiar na stypendia Fundacji Nowego Tysiąclecia
9. Płocko - w przyszłą niedzielę poświęcenie różańców i spotkanie z rodzicami klasy III.     W ten piątek nie będzie Mszy św. ze względu na odpust w Kępicach.
10. Wszystkim solenizantkom / tom,  jubilatkom / tom tego tygodnia z serca życzę   wszelkiego błogosławieństwa  Bożego.