OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17.03.13 ROK WIARY

2. W intencji ks. Proboszcza Bogdana z okazji imienin od Parafian
  12.30 BIESOWICE W intencji Mai Kołodziejczyk w 7 rocznicę urodzin

2.INTENCJE - 24.03.2013 Niedziela Męki Pańskiej / Palmowa Rok C
  8.00 BIESOWICE  + Władysław Zychowicz - 12 r. śmierci - Iwona Machuta - 5 r. śmierci
  9.30 PŁOCKO W intencji Weroniki Świst w 75 rocznicę urodzin - intencja od rodziny
  11.00 PRZYTOCKO  Brak intencji
  12.30 BIESOWICE  + Józef Józefa Żyłka Genowefa Gańska

3.Biesowice - serdeczne Bóg zapłać rodzinie Listowski za sprzątnięcie kościoła i przygotowania go  na dzisiejszą liturgię.Na przyszłą niedzielę proszę o to samo kolejną rodzinę z listy.

4.Jak co tydzień zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny.

5.Zapraszam na Msze św. w tygodniu - wtorek i czwartek o g. 9.00, poniedziałek, piątek o g. 17.00. Biesowice - w piątek szczególnie zapraszam na ostatnie w tym roku nabożeństwo drogi krzyżowej. Wtedy o g. 17.00 Msza św. a po niej w/w - nabożeństwo pójdziemy z Krzyżem po Biesowicach.

6.Płocko - w piątek na g. 16.00 zapraszam na ostatnie w tym roku nabożeństwo drogi krzyżowej.

7.Biesowice -  w czwartek na g. 18.00 zapraszam do salki na plebanii na spotkanie Kręgu Biblijnego.

8.W mijającym tygodniu w czwartek znowu mieliśmy w Parafii pogrzeb, tym razem naszej parafianki, mieszkanki Przytocka + Katarzyny Dwulit l. 86, która została pochowana na cmentarzu parafialnym w Płocku.
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ….

9.Biesowice - jak co roku proszę o składanie ofiar na kwiaty do tzw. Bożego Grobu - w tutejszym punkcie pocztowym

10.Przyszła Niedziela to już Niedziela Palmowa - Męki Pańskiej w czasie Mszy poświęcenie palm.

11.Biesowice - dziś jak również i w przyszłą niedzielę po Mszy w salce na plebanii u Pań z Caritasu są do nabycia paschaliki na stół wielkanocny oraz ozdobne jajka wielkanocne.

12.Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / solenizantom - Zbigniewom, Józefom i Bogdanom, jubilatkom / jubilatom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.