OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29.04.2018

12.30BIESOWICE + Renata Rychter w 14r. śmierci

2. INTENCJE - 03.05.2018 Uroczystość NMP Królowej Polski - Rok B
8.00 BIESOWICE Msza dziękczynna za otrzymane łaski
9.30 PŁOCKO+ + Bożena Marek Łuczak dziadków z obojga stron - od Mariusza z rodziną
11.00 PRZYTOCKO O błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego dla maturzystów
na czas egzaminów i w wyborze dalszej życiowej drogi
12.30 BIESOWICE + Hieronim Jerzyk w 19 r.śmierci

3.Biesowice - rodzinie Gański i Zienkiewicz z Darnowa/Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4.Gorąco polecam Gościa Niedzielnego i Arkę, które są do nabycia po Mszy świętej.
5. Za dwa dni rozpoczyna się maj - miesiąc poświęcony Maryi, stąd gorąco zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych przy krzyżach, kapliczkach, czy w kościele.
6. Biesowice - zapraszam na Msze św. w ciągu tygodnia:poniedziałek, środa i piątek o g. 17.00. Z tym, że w środę od g. 16.30 półgodzinna adoracja, potem nabożeństwo majowe Msza. We wtorek i czwartek Msze o g. 9.00 i po ich zakończeniu majowe.
7.W czwartek 3 maja przypada uroczystość NMP Królowej Polski. W tym dniu Msze św. będą sprawowane tak jak w każdą niedzielę i święta.
8. Biskup Diecezjalny Edward Dajczak udzielił dyspensy wszystkim wiernym na terenie naszej diecezji od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 4 maja.
9.W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek w Biesowicach od g. 11.00 odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. Wieczorem na Mszę i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania. W sobotę od g. 9. 00 odwiedziny chorych w pozostałych wioskach z terenu naszej Parafii.
10. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na nabożeństwo majowe i Mszę św.
11.Sakramentalny związek małżeński zmierzają zawrzeć: nasz parafianin kawaler Łukasz Onufry Początko zamieszkały w Biesowicach z panną Eweliną Janiną Chamot zamieszkałą w Lęborku - zapowiedź II
12.Wszystkim solenizantkom/ tom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.