OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24.06.2018

1. INTENCJE - 24.06.2018 XII Niedziela zwykła- Rok B
8.00 BIESOWICE ++ Agnieszka Władysław Kończak
9.30 PŁOCKO W intencji Jubilatów Danuty i Mateusza Olaniecki w 1 r. ślubu z prośbą o wszelkie błogosławieństwo Boże i łaskę szczęśliwego rozwiązania
11.00 PRZYTOCKO + + Malwina - r. śmierci - Michał Korecki i ich syna ks. Edwarda
12.30 BIESOWICE + Zygmunt Rychliński - dziękczynna w 59 r. ślubu z Alicją

2. INTENCJE - 01.07.2018 XIII Niedziela zwykła- Rok B - ADORACYJNA
8.00 BIESOWICE + Franciszek Wawryniuk
9.30 PŁOCKO+ + Marian Włodarczyk i jego córkę Marię Rybak
11.00 PRZYTOCKO Msza chrzcielna w intencji Ksawerego Gintra o błogosławieństwo Boże
12.30 BIESOWICE W intencji Jubilata Mateusza Ochenkowskiego w 18 r. urodzin

3.Biesowice - rodzinie Stachyra /Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4.Jak co tydzień polecam Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
5.Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym wakacje życzę, aby był to czas mile spędzony i
bezpieczny pod każdym względem.
6. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na nabożeństwo czerwcowe i Mszę świętą.
7.Biesowice -zapraszam na Msze św. w tygodniu:w poniedziałek, środę i piątek o g. 16.30 nabożeństwo czerwcowe i Msza św. We wtorek i czwartek Msze o g. 9.00 i po czerwcowe.
8.Wszystkich kandydatów do bierzmowania zapraszam na ostatnie przed wakacjami spotkanie, w piątek o g. 16.30 nabożeństwo czerwcowe, Msza św. z nauką i spotkanie.
9.Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: nasz parafianin kawaler Michał Jerzy Olejnik zamieszkały w Biesowicach z panną Anną Moniką Ostrowską zamieszkałą w Kępicach - zapowiedź II, oraz nasza parafianka Wioleta Stelmach zamieszkała w Ciecholubiu z kawalerem Piotrem Andrzejem Ratuskim zamieszkałym w Krępie Słupskiej - zapowiedź II
10.W najbliższą sobotę 30.06.18 zapraszam wszystkich parafian ( i nie tylko ) na nasz kolejny VIII już Festyn Parafialny na rozpoczęcie lata. Rozpoczynamy o g. 16.00.
11.Wczoraj 23.06.18 był Dzień Ojca - więc wszystkim Panom, którzy są ojcami życzę, by byli Ojcami przez duże „O”.
12.Wszystkim solenizantkom - Danutom, Janinom, Emiliom/ tom Janom, Władysławom, Piotrom, Pawłom, jubilatkom / tom tego tygodnia życzę wszelkiego błogosławieństwa Bożego.