OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19.08.2018

1. INTENCJE -19.08.2018 XX Niedziela zwykła- Rok B
8.00 BIESOWICE W intencji Leny w 1 r. urodzin i Oliwii w 9 r. urodzin o zdrowie
9.30 PŁOCKO+ +Olga Franciszek Eugenia Aleksandrowicz Helena Edward Adamiuk
11.00 PRZYTOCKO W intencji Anny i Olgi Zdyb z okazji 12 r .urodzin o błogosławieństwo
12.30 BIESOWICE + +Wiktoria Piotr Wentowski Genowefa Gańska

2. INTENCJE - 26.08.2018 XXI Niedziela zwykła- Rok B
8.00 BIESOWICE + + Marek Izydor Bańczyk i zmarłych z rodzin Bańczyk i Kruca
9.30PŁOCKO+ Lesław Włodarczyk w 8 r. śmierci
11.00 PRZYTOCKO Msza dziękczynna o dalsze błogosławieństwo dla rodziny Kołodziej
12.30 BIESOWICE + +Zofia Stanisław Onichowski Stanisława Jan Lużyński

3.Biesowice - rodzinom nowożeńców/ Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.P. Krzysztofowi Rosiakowi za wykoszenie trawników na całym terenie kościelnym. Płocko również dziękuję za wykoszenie trawnika wokół kościoła.
4.Jak co tydzień polecam Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
5.Biesowice -zapraszam na Msze św. w ciągu tygodnia. W środę i piątek Msze o g. 17.00, wtorek i czwartek o g. 9.00. Z tym, że w środę od g. 16.30 adoracja potem o g. 17.00 Msza. W poniedziałek ze względu na pogrzeb Mszy wieczornej już nie będzie.
6. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na Koronkę do Miłosierdzia B. i Mszę świętą.
7.Zmarł nasz parafianin mieszkaniec Ciecholubia + Jan Domański l. 69.Jego pogrzeb odbędzie się jutro w Biesowicach o g. 13.00. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie ….
8.Wszystkim solenizantkom/ tom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.