OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.10.2018
1. INTENCJE - 14.10.2018 XXVIII Niedziela zwykła - Rok B - DZIEŃ PAPIESKI
8.00 BIESOWICE W intencji KŻR z Biesowic o błogosławieństwo o potrzebne łaski
9.30 PŁOCKO + + Lidia Tadeusz - 13 r. śmierci - Kamiński oraz jego braci: Zdzisława Kazimierza Stanisława i Edwarda
11.00 PRZYTOCKO + + Grażyna - 11 r. śmierci - Jadwiga Maciej Butkiewicz
12.30 BIESOWICE + + Kazimiera Jan Henryk Gołębiowski Marianna Bolesław Ryszard Kaczmarski

2. INTENCJE - 21.10.2018 XXIX Niedziela zwykła - Rok B
8.00 BIESOWICE O zdrowie, błogosławieństwo oraz potrzebne łaski dla rodziny Schulz, zwłaszcza Anny w 40 r. Jej urodzin
9.30 PŁOCKO + + Józef - 6 r. śmierci - Janina Wróblewski
11.00 PRZYTOCKO + Stefania Rynkiewicz w 1 m. od Jej śmierci
12.30 BIESOWICE + + Stanisława Stanisław Kazimierz Bogdan Burek

3. Biesowice / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4. Polecam Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
5. Biesowice - zapraszam na Msze św. ciągu tygodnia. Tym razem we wtorek, środę i piątek o g. 16.30 nabożeństwo różańcowe i Msza święta. Z tym że, w środę od g. 16.30 półgodzinna adoracja, potem nabożeństwo różańcowe i Msza. W poniedziałek i czwartek Mszy nie będzie.
6. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcam do odmawiania różańca w naszych domach, udziału w tych nabożeństwach w kościele przed Mszą św. W kościele w Biesowicach przed ołtarzem leży koszyczek na intencje różańcowe.
7. W czwartek będziemy mieli podniosłą uroczystość w Parafii. W tym bowiem dniu Ks. Bp Krzysztof Włodarczyk podczas uroczystej Eucharystii sprawowanej w kościele parafialnym o g. 18.00 udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej Parafii. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy z młodzieżą i za młodzież, zwłaszcza ich rodziców i bliskich.
8. Dzisiejsza niedziela w Polsce już po raz XVIII obchodzona jest jako Dzień Papieski. Po Mszach odbędzie się zbiórka ofiar na fundację stypendialną Dzieło Nowego Tysiąclecia. Ponadto po Mszy można nabyć słynne „kremówki papieskie”.
9. W przyszłą niedzielę 21.10.2018, jak co roku w październiku będziemy gościć w Parafii kleryka z Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie, który po Mszy św. będzie zbierał dodatkowe ofiary na rzecz naszego Seminarium.
10. Płocko - serdecznie zapraszam w piątek na g. 18.30 na nabożeństwo różańcowe i Mszę św. sprawowaną z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Agnieszki.
11. Wszystkim solenizantkom - Teresom, Jadwigom, Lucynom / tom - Łukaszom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.