OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 09.12.2018

1. INTENCJE - 09.12.2018 II Niedziela Adwentu - Rok C
8.00 BIESOWICE + + Helena Władysław Chmielewski Łucja Florian Flagowski
9.30 PŁOCKO Msza dziękczynna Jubilatów małżeńskich Anety i Tomasza Butkiewicz w 20 r. ślubu - o zdrowie, błogosławieństwo B. i potrzebne łaski dla całej rodziny
11.00 PRZYTOCKO Za Parafian o łaskę dobrej spowiedzi adwentowej i Boże przeżycie Świąt.
12.30 BIESOWICE + + Stanisław Bogacz - 15 r. - i zmarłych z rodzin: Bogacz i Jakubowski

2. INTENCJE - 16.12.2018 III Niedziela Adwentu - Rok C
8.00 BIESOWICE + Czesław Tatarynowicz - 3 r. śmierci
9.30 PŁOCKO + + Stefania Władysław - 9 r. śmierci - Wołk, ich syna Aleksandra oraz dziadków z obojga stron
11.00 PRZYTOCKO + + Marianna - 3 r. śmierci - Witalis Daszkiewicz
12.30 BIESOWICE + Eugeniusz Stachyra - 4 r. śmierci

3. Biesowice - rodzinie Kocyła / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Biesowice - w związku ze zbliżającymi się Świętami szukam rodziny, która zechciałaby
przygotować w tym roku stajenkę i wystrój świąteczny naszego kościoła.
5. W sobotę 15.12.18 z udziałem kapłanów dekanatu odbędzie się w naszej Parafii spowiedź adwentowa. W Mzdowie i Przytocku od g. 10.00, w Płocku od g. 10.30, w Biesowicach od g. 11.00.
6. Polecam Gościa Niedzielnego, który tradycyjnie jest do nabycia po Mszy świętej.
7. Biesowice - zapraszam z lampionami na Roraty. W tym tygodniu: w poniedziałek ,wtorek, środę
i piątek na g. 6.45, natomiast w czwartek Msza roratnia będzie sprawowana o g. 17.00 w intencji II Synodu Diecezjalnego, a po Mszy św. spotkanie członków Parafialnego Zespołu Synodalnego.
8. Dziś po Mszach odbędzie się zbiórka ofiar na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
9. Poświęcone opłatki na stół wigilijny oraz świece z akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom są do nabycia: w Biesowicach w punkcie pocztowym, w Pustowie w sklepie, w Przytocko w świetlicy, a w Płocko u P. Katechetki. Przy okazji dziękuję serdecznie Paniom: Marii, Halinie, Danucie i Anecie za pomoc w ich dystrybucji.
10. Z młodzieżą Parafii wybieramy się na Adwentowe Czuwanie Młodych w piątek 14.12.18 na g. 19.00 do Miastka. Chętnych proszę o kontakt ze mną, bądź z P. Katechetką Jadwigą Kamińską.
11. Płocko - serdecznie zapraszam z lampionami na Roraty ( wyjątkowo w środę ) na g. 18.30. Ta Msza św. jest zamówiona przez tutejsze Koło Żywego Różańca i będzie sprawowana w intencji o łaskę zdrowia i dalsze błogosławieństwo Boże dla Mariana Butkiewicza i Jego żony Alfredy.
12. Wszystkim solenizantkom / tom i jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.