OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17.02.2019
 
1. INTENCJE - 17.02.2019 VI Niedziela zwykła - ROK C
8.00 BIESOWICE + Zygmunt Rychliński - intencja od Janiny i Romana Kotłowskich
9.30 PŁOCKO + Jolanta KLISZEWSKA w 2 m. od Jej śmierci - od uczestników pogrzebu
11.00 PRZYTOCKO + Roman Hylarecki w 2 m. od Jego śmierci - od uczestników pogrzebu
12.30 BIESOWICE W intencji Martina w 8 r. urodzin z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże.
 
2. INTENCJE - 24.02.2019 VII Niedziela zwykła - ROK C
8.00 BIESOWICE W intencji Jubilatów: Kazimiery i Eugeniusza Niedzielski w 70 r. urodzin,
Ich wnuków: Huberta w 17 r. urodzin i Patryka w 15 r. urodzin z prośbą o
błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne Im łaski
9.30 PŁOCKO + + Jan Ziemianowicz w 9 r. śmierci oraz zmarłych z tej rodziny
11.00 PRZYTOCKO W intencji pewnej osoby o błogosławieństwo Boże w zamierzeniach
12.30 BIESOWICE + Paweł Dorawa w 8 m. od śmierci - intencja od uczestników pogrzebu
 
3. Biesowice - rodzinie Chaciński / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Polecam Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.
5. Biesowice - serdecznie zapraszam na Msze św. w ciągu tygodnia. W poniedziałek, środę i piątek Msze o g. 17.00, we wtorek i czwartek Msza o g. 9.00. Z tym że, w środę od g. 16.30 półgodzinna adoracja, potem Nowenna do MBNP, w piątek Mszę św. rozpoczniemy koronka do Miłosierdzia Bożego. Intencje: piątek + Leszek Ciżmowski w 1 m. od śmierci oraz Jego siostrę Krystynę w 16 r. śmierci.
6. W środę po Mszy zapraszam po dłuższej przerwie na spotkanie Kręgu Biblijnego, jego członków i wszystkich chętnych do rozmowy o Słowie Bożym, naszej wierze i Kościele.
7. Zbliża się okres rozliczeniowy z Urzędem Skarbowym za 2018 r. Od kilku już lat mamy możliwość przekazania 1% na jakąś organizacje z KRS. Zachęcam do przekazania go na Caritas naszej diecezji, bądź na rzecz Hospicjum im. Bpa Czesława Domina w Darłowie. Po Mszy dostaniemy stosowne ulotki ze szczegółowymi informacjami jak to uczynić.
8. Zapowiedzi przedślubne: sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: nasza parafianka panna Natalia Marta Rychter zamieszkała w Biesowicach z kawalerem Damianem Julianem Czarnowskim zamieszkałym w Obłężu - zapowiedź I
9. Płocko - zapraszam w piątek na Mszę świętą na g. 18.30. Rozpoczniemy ją Koronką do Miłosierdzia Bożego. Intencja jest wolna
10. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.
11. Modlitwa za diecezję: Panie Boże dziękujemy Ci za nasz ….
 
 
 
Matka...
 
 
 
 
 

 Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.