OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03.03.2019
 
1. INTENCJE - 03.03.2019 VIII Niedziela zwykła - ROK C- ADORACYJNA
8.00 BIESOWICE + + Emilia - 2 r. śmierci - Michał Głuszyk
9.30 PŁOCKO Msza chrzcielna Jana Macieja Butkiewicza o błogosławieństwo Boże
11.00 PRZYTOCKO + Jan Kropiewski w 1 r. śmierci
12.30 BIESOWICE + + Henryka - 5 r. śmierci - Franciszek - 22 r. śmierci - Pawlak Janina Szczepańska - 8 r. śmierci - oraz Jej syna Piotra
 
2. INTENCJE - 10.03.2019 I Niedziela Wielkiego Postu - ROK C
8.00 BIESOWICE + + Maria - 2 r. śmierci - Stefan Jan Elżbieta Agnieszka Burek
9.30 PŁOCKO + + Bolesław Bogdan Bogumiła Radek Barszcz
11.00 PRZYTOCKO + Andrzej Szabla w 5 r. śmierci
12.30 BIESOWICE + + Kazimierz Kolaty - 2 r. śmierci - Paweł Dorawa oraz zmarłych z rodzin: Kolaty i Jakubowski
 
3. Biesowice - rodzinie Orczyk / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Polecam Gościa Niedzielnego i Arkę, które są do nabycia po Mszy świętej.
5. Biesowice / Płocko - po Mszy spotkanie członków KŻR i zmiana tajemnic różańcowych.
6. Biesowice - serdecznie zapraszam na Msze św. w ciągu tygodnia. W poniedziałek, środę i piątek Msze o g. 17.00. We wtorek i czwartek Msze o g. 9.00. W środę od g. 16.30 półgodzinna adoracja i Msza św. W piątek o g. 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. za + Heinza Raguze w 1 m. od śmierci od uczestników pogrzebu
7. W środę - Popielcową rozpoczynamy święty czas Wielkiego Postu. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły tzn. ilościowy i jakościowy. Od środy popielcowej rozpoczynamy też Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Przypominam jednocześnie, że w ciągu całego okresu Wielkiego Postu należy powstrzymywać się od udziału w hucznych zabawach. W środę Popielcową jak co roku po Mszy św. będą rozdawane skarbonki wielkopostne Caritas: dar juniora dla seniora. W tym dniu również po Mszy św. będzie wyłożona księga trzeźwości, zachęcam do składania przyrzeczeń i wpisy do tej księgi osób, które na czas wielkiego postu powstrzymają się od spożywania alkoholu.
8. Płocko - w najbliższą środę - Popielec - zapraszam na g.18.30 na Mszę św. ( z obrzędem posypania głów popiołem ) intencja: + Waldemar Oporek w 16 r. śmierci. Natomiast w piątek o g. 18.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, po nim Msza św. w intencji Heleny Pietryniak z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo B. i potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
9. Solenizantkom / tom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia błogosławieństwa B.
10. Trwa nabór kandydatów chcących przystąpić do sakramentu bierzmowania ….
11. Modlitwa za diecezję: Panie Boże dziękujemy Ci za nasz …
 
 
 
 
 

 Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.