OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 04.08.2019
 
1. INTENCJE - 04.08.2019 XVIII Niedziela zwykła - ADORACYJNA
8.00 BIESOWICE + + Genowefa Józef Słomczewski
9.30 PŁOCKO + + Edward Kamiński - 4 r. śmierci - i zmarłych z tej rodziny
11.00 PRZYTOCKO + Tadeusz Rup w 6 r. śmierci
12.30 BIESOWICE + Leszek Gutkowski w 1 r. śmierci ( chrzest Hani ) 
 
2. INTENCJE - 11.08.2019 XIX Niedziela zwykła - Rok C
8.00 BIESOWICE + + Jadwiga Szczepan Ginter
9.30 PŁOCKO + Łucja Raczyńska - 19 r. śmierci
11.00 PRZYTOCKO + Ryszard Cyrankowski w dniu urodzin - od uczestników pogrzebu
12.30 BIESOWICE W intencji Heleny Kleina w 35 r. urodzin o dalsze błogosławieństwo B.
 
3. Biesowice / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej nadzisiejszą liturgię.
4. Polecam Gościa Niedzielnego, który są do nabycia po Mszy św.
5. Biesowice / Płocko - po Mszy św. zapraszam członków tutejszego Koła Żywego Różańca na krótkie spotkanie i zmianę tajemnic różańcowych. Intencja modlitwy różańcowej na sierpień - o trzeźwość w rodzinach naszej Parafii.
6. Biesowice - w tym tygodniu zapraszam na Msze w poniedziałek, środę i piątek na g. 17.00. W poniedziałek intencja jest wolna. W środę od g. 16.30 półgodzinna adoracja w intencji o powołania kapłańskie, o g. 17.00 nowenna do MBNP i Msza święta - intencja jest wolna. W piątek Mszę św. rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego, intencja Mszy + Stanisław Kacprzak w IV m. od śmierci - kolejna intencja od uczestników pogrzebu.
7. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego Mszę świętą, intencja jest wolna.
8. Zmarł nasz parafianin, mieszkaniec Płocka + Zbigniew Bujwid - l. 59. Wczoraj został pochowany na cmentarzu parafialnym w Płocku. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie ...
9. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.
 
 

 

Modlitwa za diecezję
Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.