OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.10.2019
 
1. INTENCJE - 13.10.2019 XXVIII Niedziela zwykła - DZIEŃ PAPIESKI
8.00 BIESOWICE W intencji członków Koła Żywego Różańca z Biesowic
9.30 PŁOCKO + + Łucja Taukin - 6 r. śmierci - i zmarłych z rodzin: Taukin Ziemianowicz i Wasilewski 
11.00 PRZYTOCKO + + zmarłych z rodzin: Kropiewski i Gudaniec
12.30 BIESOWICE + + Agnieszka - 7 r. śmierci - Władysław - 11 r. śmierci - Kończak
 
2. INTENCJE - 20.10.2019 XXIX Niedziela zwykła - ROK C
8.00 BIESOWICE + + Genowefa Józef Słomczewski intencja od synów synowej i wnuków
9.30 PŁOCKO + + Helena - 26 r. śmierci - Konstanty Ziemianowicz i zmarłych z tej rodziny
11.00 PRZYTOCKO + Roman Hylarecki w 10 m. od śmierci od uczestników pogrzebu
12.30 BIESOWICE + + Marianna Antoni Edward Rychliński Jadwiga Dubiel
 
3. Biesowice - rodzinie Zbrzeźniak / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię. Ponadto również składam serdeczne dzięki P. K. Rosiakowi, Karolowi Mateuszowi za wykoszenie trawników.
4. Polecam Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
5. Obchodzimy dziś Dzień Papieski, z którym związana jest m.in. dodatkowa zbiórka ofiar na fundusz stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia. Tak jak rok temu, po Mszach są do kupienia „ kremówki papieskie”, z których dochód z również zasili konto tej fundacji.
 
6. Biesowice - zapraszam na Msze oraz nabożeństwa różańcowe w tygodniu: od poniedziałku do piątku o g. 17.00.
W poniedziałek o g. 17.00 różaniec i Msza za + Andrzeja Ziobro w 1 m. od śmierci - intencja od uczestników pogrzebu.
W środę od g. 16.30 cicha adoracja, o g. 17.00 różaniec i Msza św. za + Teresę Pałasz w 1 m. od śmierci - intencja od uczestników pogrzebu.
W czwartek o g. 17.00 różaniec i Msza św. za + + Annę Stanisława Edwarda Ryszard Andrzeja Piaseckich oraz Sewerynę Józefa Kuzko.
W piątek o g. 17.00 różaniec i Msza św. za + + Alicję Kasprzak w 1 r. śmierci i Mieczysława Wróblewskiego w 6 r. śmierci.
 
7. Wszystkim nauczycielom, wychowawcom, katechetom oraz pracownikom obsługi szkół z okazji przypadającego jutro Dnia Edukacji Narodowej, pragnę złożyć najlepsze życzenia. Juro też z tej okazji zapraszam na g.17.00 na nabożeństwo różańcowe w ich intencji.
8. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na Nabożeństwo różańcowe oraz Mszę świętą za + Lubomiłę Stożek w 1 m. od śmierci - intencja od uczestników pogrzebu.
9. Zmarł nasz parafianin mieszkaniec Biesowic + Mirosław Warcholak l. 68. Jego pogrzeb odbył się w miniony czwartek. Został pochowany na cmentarzu parafialnym w Biesowicach. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie …
10. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.
 
 
      
 

" Wyszedłem od Ojca
i przyszedłem na świat;
znowu opuszczam świat
i idę do Ojca" (J 16, 28)

Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.