OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16.02.2020

12.30 BIESOWICE + + Zofia - 26 r. śmierci - Czesław - 32 r. śmierci - Halczuk

2. INTENCJE - 23.02.2020 VII Niedziela zwykła - Rok A
8.00 BIESOWICE + + Jadwiga - 25 r. śmierci - Szczepan Ginter
9.30 PŁOCKO + Halina Caplin w 3 m. od śmierci - intencja od uczestników Jej pogrzebu
11.00 PRZYTOCKO + Roman Hylarecki w dniu Jego 71 urodzin
12.30 BIESOWICE + Władysław Wasilewski w 14 r .śmierci

3. Biesowice - rodzinie nowożeńców / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Polecam lekturę Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
5. Biesowice - w tym tygodniu zapraszam na Msze w poniedziałek, wtorek i środę na g 17.00. W poniedziałek Msza błagalna o zdrowie i błogosławieństwo B. dla Mariana Stanisławskiego. We wtorek Msza św. również o g. 17.00 za Parafian, w środę od g. 16.30 adoracja, po niej nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza wotywna do Ducha Świętego w intencji synodu.
6. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na budowę kościołów w diecezji.
7. W czwartek wyjeżdżam z Parafii na parę dni, stąd w razie ewentualnego pogrzebu proszę kontaktować się z ks. Andrzejem Skibińskim proboszczem Parafii w Sławsku.
8. Zapowiedzi przedślubne: sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć nasz parafianin kawaler Maciej Tomasz Butkiewicz zamieszkały w Płocku z panną Julią Czelewicz zamieszkałą w Kępicach - zapowiedź II.
9. Zmarła nasza parafianka mieszkanka Biesowic + Zofia Brandt l. 89. We wtorek została pochowana na cmentarzu parafialnym w Biesowicach. Wieczny odpoczynek racz Jej dać ….
10. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.