OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15.03.2020
 
1. INTENCJE - 15.03.2020 III Niedziela Wielkiego Postu - Rok A
8.00 BIESOWICE + Czesław Tatarynowicz
9.30 PŁOCKO + + Rozalia Kawiak - 22 r. śmierci - Anna Bednarek - 6 r. śmierci
12.30 BIESOWICE + Jan Żurawik w 3 r. Jego śmierci
 
 2. INTENCJE - 22.03.2020 IV Niedziela Wielkiego Postu - Rok A
 8.00 BIESOWICE + Zygmunt Rychliński w 2 r. Jego śmierci
 9.30 PŁOCKO + Paweł Łuczak w 3 m. od śmierci - intencja od uczestników Jej pogrzebu
12.30 BIESOWICE + + Henryka Franciszek Pawlak, Janina Szczepańska
 
4. Biesowice - rodzinie Weiwer ( kolejna Rydzewski ) / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
5. Polecam lekturę Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
6. Biesowice - w tym tygodniu zapraszam na Msze św. od poniedziałku do piątku o g. 17.00. W poniedziałek Msza św. za Parafian, we wtorek intencja jest wolna. W środę od g. 16.30 adoracja, o g. 17.00 nowenna do MBNP i Msza św. za dusze w czyśćcu cierpiące zwłaszcza najbardziej zapomniane. W czwartek Msza w intencji ks. Proboszcza w dniu Jego imienin od KŻR w Biesowic. W piątek o g. 16.30 Droga Krzyżowa i Msza za + Ryszarda Dudzika w 2 m. od śmierci - pierwsza z intencji od uczestników Jego pogrzebu.
7. Z powodu zagrożenia epidemiologicznego zapowiadany koncert charytatywny w sali kinowej Kępickiej Biblioteki na rzecz Domu Samotnej Matki w Koszalinie nie odbędzie się.
8. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Mszę świętą sprawowaną w intencji + Antoniego Raczyńskiego w 1 m. od śmierci - pierwsza z intencji od uczestników Jego pogrzebu.
9. Zapowiedzi przedślubne: sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć nasz parafianin kawaler Szymon Jan Rapta zamieszkały w Przytocku z panną Anną Kingą Waszak zamieszkałą w Kaliszu - zapowiedź II.
10. Z powodu zagrożenia epidemiologicznego do odwołania nie będą odprawiane Msze św. w kaplicy DPS w Przytocku, a przyjęte intencje przesunięte na pierwszy wolny termin.
11. Zmarł nasz parafianin mieszkaniec Pustowa + Czesław Fabiszewski l. 76. Wczoraj został pochowana na cmentarzu Komunalnym w Kępicach. Wieczny odpoczynek racz Mu ….
12. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom - m.in. Patrykom, Zbigniewom, Edwardom, Józefom, Bogdanom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.

" Wyszedłem od Ojca
i przyszedłem na świat;
znowu opuszczam świat
i idę do Ojca" (J 16, 28)

Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.