OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26.04.2020
1. INTENCJE -26.04.2020 III Niedziela Wielkanocna - Rok A
8.00 BIESOWICE + + Zofia - 31 r. śmierci - Marian Jerzyk i dziadków w obojga stron
9.30 PŁOCKO + + Janina - 7 r. śmierci - Józef Wróblewski
11.00 MZDOWO W intencji Jubilata Jerzego Witka - Jeżewskiego w 60 r. urodzin
12.30 BIESOWICE + Wojtek Bethke
 
2. INTENCJE - 03.05.2020 IV Niedziela Wielkanocna - Rok A
8.00 BIESOWICE + + Czesław Zofia Jan Tatarynowicz Halina Jan - 20 r. śmierci - Wocial
9.30 PŁOCKO + + Łucja - 20 r. śmierci - Antoni Raczyński
11.00 MZDOWO Brak intencji
12.30 BIESOWICE + Zygmunt Rychliński
 
3. Weszły w życie zmiany i większa liczba wiernych może uczestniczyć w kulcie religijnym (1 osoba na 15 m2 ). Według niej w przypadku kościoła parafialnego to 28 osób, a kościoła filialnego w Płocku 20 osób - zachowując 2 m odstępu od siebie. Miejsca które tylko i wyłącznie należy zajmować są oznaczone żółtym krzyżykiem.
4. Biesowice - serdeczne Bóg Panom: Krzysztofowi Rosiakowi, Łukaszowi Porębskiemu, Łukaszowi Mroczkowskiemu i Dominikowi Kleina za pomoc przy pocięciu drzewna na opał.
5. Biesowice / Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
6. Od piątku rozpoczyna się miesiąc maj i nabożeństwa majowych zachęcam do uczestnictwa w tychże nabożeństwach w kościele oraz indywidualnego odmawiania Litanii do NMP.
7. Biesowice - zapraszam na Msze w tygodniu. Intencje: w poniedziałek za + Leokadia Rycak w 2 m. od śmierci. Wtorek za + Janinę Przytuła w 2 m. od śmierci - kolejna intencja od uczestników pogrzebu. W środę od g. 16.30 adoracja, o g. 17.00 nowenna do MBNP i Msza św. za + Ryszarda Wiśniewskiego - intencja od rodziny Kołodziej. W czwartek intencja jest wolna. W piątek o g. 17.00 nabożeństwo majowe i Msza św. od rodziców w intencji dzieci Małgorzaty i Radosława ich rodzin, wnuków Kornelii, Jakuba i Klary o opiekę św. Józefa.
8. W tym roku Uroczystość NMP Królowej Polski na mocy dekretu Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów zostaje przeniesiona na sobotę 02.05.20. W kościele filialnym w Płocku Msza o g. 11.00, w kościele parafialnym w Biesowicach o g. 12.30. Od 2004 r. 2 maj jest obchodzony w Polsce jako Dzień Flagi Narodowej, proszę ją wywiesić.
9. Płocko - tym razem Mszy w piątek nie będzie, a zapraszam w sobotę w przeniesioną Uroczystość NMP Królowej Polski na g. 11.00 Mszę św. Jej intencja jest wolna.
10. Zmarł nasz parafianin mieszkaniec Biesowic + Ryszard Wiśniewski l. 57. W piątek został pochowana na cmentarzu parafialnym w Biesowicach. Wieczny odpoczynek racz Mu dać ….
11. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.
 
 
      
 

" Wyszedłem od Ojca
i przyszedłem na świat;
znowu opuszczam świat
i idę do Ojca" (J 16, 28)

Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.