OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.06.2020

1. INTENCJE - 14.06.20 XI Niedziela zwykła - Rok A
17.00 PŁOCKO Msza błagalna o zdrowie dla Anny Kowalkowskiej intencja od siostry i brata
8.00 BIESOWICE W intencji Julii w 3 r. urodzin, Jej siostry Leny, Ich rodziców z okazji 30 r. urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne im łaski
9.30 PŁOCKO Msza dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla członków rodzin: Świst Olaniecki i Walaszczyk
11.00 MZDOWO + Czesław Borek w 9 r. śmierci
12.30 BIESOWICE + + Władysława Alojzy Ciżmowski

2. INTENCJE - 21.06.20 XII Niedziela zwykła - Rok A
17.00 PŁOCKO + Janina Przytuła w 4 m. od śmierci - intencja od uczestników Jej pogrzebu
8.00 BIESOWICE + Tadeusz Wojtyniak w 49 r. Jego śmierci
9.30 PŁOCKO W intencji Janiny Kamińskiej z okazji Dnia Matki z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo B. i potrzebne łaski - intencja od wdzięcznych dzieci
11.00 MZDOWO + + Nina Jan i Czesław Olaniecki
12.30 BIESOWICE + Zygmunt Rychliński z okazji Dnia Ojca - intencja od wdzięcznych dzieci

3. Polecam lekturę Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.
4. Biesowice - rodzinie Orczyk / Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię. Biesowice - ogromne słowa podziękowań przekazuję Panom: Janowi Kołodziejowi oraz Kazimierzowi Twardusiowi za odnowieni elewacji plebanii, również P. Danielowi Kołodziejowi za ustawienie rusztowania.
5. Zapowiedzi przedślubne: sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć nasz parafianin Karol Wacław Grodecki zamieszkały w Biesowicach z panną Małgorzatą Chojnacką zamieszkałą w Redzie - zapowiedź I.
6. Biesowice - zapraszam na nabożeństwa czerwcowe ( o g. 17.00 ) i Msze w ciągu tygodnia.
W poniedziałek wyjątkowo Msza o g . 9.00 za + Kazimierz Wiśniewskiego,we wtorek również.
Środa od g. 16.30 adoracja, o g. 17.00 nabożeństwo i Msza za + Teresę i Tadeusza Bińczak.
W czwartek gregorianka za + Kazimierz Wiśniewskiego.
W piątek Msza dziękczynna za dar życia z prośbą o dalsze błogosławieństwo B. i potrzebne łaski dla mamy Marianny.
7. Płocko - w piątek o g. 18.30 nabożeństwo czerwcowe i Msza za + Jacka Butkiewicza w 5 m. od śmierci - intencja od uczestników Jej pogrzebu. W sobotę o g. 17.00 Msza św. dla parafian z Przytocka za + Janinę Przytuła w 4 m. od śmierci - intencja od uczestników Jej pogrzebu.
8. W piątek 19.06.20 przypada uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego, z racji że jest to uroczystość w tym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
9. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom -Jolantom, Elżbietom, Justynom, Alicjom / tom - oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.