OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19.07.2020

1. INTENCJE - 19.07.20 XVI Niedziela zwykła - Rok A
17.00 PŁOCKO + + Elżbieta Stanisław Józef Aleksander Władysław Robert Krumbel
8.00 BIESOWICE + Czesław Tatarynowicz
9.30 PŁOCKO + + Stanisława Jan Bralewski Edward Kamiński i zmarłych z tej rodziny
11.00 MZDOWO Msza błagalna o łaskę zdrowia i błogosławieństwo B. dla Doroty Deluga
12.30 BIESOWICE + + Czesława Ludwik Świerczek oraz ich syna Tadeusza

2. INTENCJE - 26.07.20 XVI Niedziela zwykła - Rok A
17.00 PŁOCKO + Jacek Butkiewicz w 6 miesiąc od śmierci - kolejna z intencji od uczestników Jego pogrzebu.
8.00 BIESOWICE W intencji Ireny Nogal z okazji urodzin z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo B., potrzebne łaski - intencja od wdzięcznych dzieci
9.30 PŁOCKO + + Stefania Zygmunt Kukliński w 30 r. Ich śmierci
11.00 MZDOWO + + Wiktoria Antoni Deluga i dziadków z obojga stron
12.30 BIESOWICE + Władysław Listowski w 6 r. Jego śmierci

3. Polecam lekturę Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.
4. Biesowice ( rodzinie Lachiewicz ) / Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
5. Wyjeżdżam z Parafii na kilka dni, stąd w razie ewentualnego pogrzebu proszę kontaktować się z Ks. Jackiem Gierszewskim proboszczem Parafii Barcino. Biesowice - w związku z moim wyjazdem Mszy św. w ciągu tego tygodnia nie będzie. Płocko - również w związku z moim wyjazdem z Parafii w najbliższy piątek Mszy nie będzie.
6. Zapowiedzi: sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć nasza parafianka stanu wolnego Alicja Agnieszka Muśić z domu Pietruszyńska - mieszkanka Biesowic - z kawalerem Leszkiem Kazimierzem Hejza zamieszkałym w Obłężu - zapowiedź II.
7. W najbliższą niedzielę 26 lipca w dzień po liturgicznym wspomnieniu św. Krzysztofa Patrona kierowców, po Mszach odbędzie się obrzęd poświecenia kierowców i ich pojazdów mechanicznych, a ofiary przy tej okazji złożone zasila konto fundacji MIVA Polska, zbierającej fundusze na pojazdy dla misjonarzy. Będą też do nabycia breloczki ze św. Krzysztofem.
8. W najbliższą sobotę swój dzień imienin mają nasi księża biskupi; Krzysztof Zadarko oraz Krzysztof Włodarczyk, pamiętajmy o czcigodnych solenizantach w naszych modlitwach.
9. Wszystkim solenizantkom - Kingom, Krystynom, / tom - Czesławom, Krzysztofom, Jakubom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia błogosławieństwa Bożego.