OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22.11.2020

11.00 MZDOWO + + Emilia Adam Tyrka, Paulina Jan Bućko
12.30 BIESOWICE + Danuta Rydzewska

2. INTENCJE - 29.11.20 I Niedziela Adwentu - Rok B
17.00 PŁOCKO sobota Nie ma tej Mszy ( z powodu choroby ks. proboszcza )
8.00 BIESOWICE + + Władysław Trusiak w 18 r. Jego śmierci i Jego rodziców: Stanisławę i Bolesława
9.30 PŁOCKO W intencji Jubilata Stanisława Śwista w 88 r. z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na dalsze lata
11.00 MZDOWO Za Parafian ( z 15.11.2020 )
12.30 BIESOWICE + Wojtek Bethke

3. Jak co tydzień polecam lekturę Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
4. Biesowice - rodzinie Serbaluk / Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
5. Przypominam, że w przyszłą niedzielę 29 listopada rozpoczynamy w Kościele święty czas Adwentu i nowy Rok Liturgiczny.
6. Biesowice - z powodu choroby ks. proboszcza wypominek i Mszy świętych w ciągu tego tygodnia nie będzie. Przyjęte intencje będą odprawione w innym terminie, o ich dacie rodziny powiadomi osobiście ks. proboszcz.
7. Przypominam, że w tym roku wyjątkowo przez cały listopad można uzyskać odpust zupełny za zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza z równoczesną modlitwą za zmarłych.
8. Płocko - z powodu choroby ks. proboszcza w piątek wypominek i Mszy św. nie będzie. Przyjęta intencja za + Leokadie Monczak ( intencja od siostry z mężem i rodziną ) będzie odprawiona w innym terminie, a o jej dacie rodzinę powiadomi osobiście ks. proboszcz. Nie będzie też tu Mszy w sobotę dla parafian z Przytocka, a przyjęta intencja będzie odprawiona w innym terminie, a o jej dacie rodzinę powiadomi osobiście ks. proboszcz.
9. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.