OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07.02.2021

1. INTENCJE - 07.02.21 V Niedziela zwykła - Rok B - ADORACYJNA
17.00 PŁOCKO + + Genowefa Jeziorska - 2 r. śmierci - Stanisława Halina Roman Hylarecki
8.00 BIESOWICE + Franciszek Wawryniuk w 14 r. śmierci
9.30 PŁOCKO + Rozalia Kawiak w 23 r. śmierci oraz Jej córkę Wandę
11.00 MZDOWO Ks. Rektor dr Wojciech Wójtowicz w 1 r. Jego tragicznej śmierci
12.30 BIESOWICE W intencji Dominika Ochenkowskiego z okazji 17 r. urodzin z prośbą

2. INTENCJE - 14.02.21 VI Niedziela zwykła - Rok B
17.00 PŁOCKO W intencji Jubilata Michała Butkiewicza z okazji 18 r. urodzin.
8.00 BIESOWICE W intencji Jubilata Jakuba Rycaka z okazji 65 r. urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
9.30 PŁOCKO + + Olga Franciszek Aleksandrowicz - intencja od dzieci
11.00 MZDOWO Za parafian ( z dnia )
12.30 BIESOWICE + + Violetta Bogacz i Jej rodziców: Zofię Stanisława Pilarskich

3. Jak co tydzień polecam lekturę Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
4. Biesowice - rodzinie Piasecki Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
5. Biesowice / Płocko - po Mszy zapraszam na krótkie spotkanie członków tutejszego Koła Żywego Różańca i zmianę tajemnic różańcowych.
6. Biesowice - serdecznie zapraszam na Msze św. sprawowane w ciągu tygodnia.
Poniedziałek Msza za parafian,
we wtorek za + + Zofię Brandt w 1 r. śmierci, Jej męża Letosława oraz ich córkę Elżbietę.
W środę o g. 17.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza w intencji+ ks Józefa Kapczyńskiego w 6. r śmierci.
W czwartek od g. 16.30 półgodzinna adoracja i potem Msza wotywna do Ducha Świętego w intencji II Synodu Diecezjalnego. W piątek Mszę rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego - jej intencja jest wolna.
7. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na Mszę św. sprawowaną za + Stanisława Śwista w 1 m. od Jego śmierci - to pierwsza z intencji od uczestników Jego pogrzebu.
8. Tydzień dni temu w Osiekach wybuchał pożar w domu dwurodzinnym. Straty materialne są znaczne. Jego pogorzelcy w tej chwili mieszkają w lokalu zastępczym na terenie naszej parafii. Ponieważ współwłaścicielka spalonego domu pochodzi z naszej parafii, stąd w przyszłą niedzielę po Mszach odbędzie się dodatkowa zbiórka ofiar na pomoc dal nich.
9. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.