OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28.03.2021

1. INTENCJE - 28.03.21 Niedziela Palmowa - Męki Pańskiej
18.00 PŁOCKO + Tadeusz Czok w 1 m. od śmierci - intencja od uczestników Jego pogrzebu.
8.00 BIESOWICE + + Teresa Józef Pałasz i rodziców z obojga stron
9.30 PŁOCKO + + Piotr Stożek w 4 r. śmierci i rodziców z obojga stron
11.00 MZDOWO + + Aniela Jan Maciaszek
12.30 BIESOWICE + + Konstanty Władysław Rydzewski

2. INTENCJE - 04.04.21 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
6.00 BIESOWICE REZUREKCJA – w intencji całej wspólnoty Parafii Biesowice
9.30 PŁOCKO + + Łucja Antoni Raczyński
11.00 MZDOWO Msza dziękczynna Jubilatki Stanisławy Łepeckiej z okazji 75 r. urodzin z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
12.30 BIESOWICE + + Kazimierz Kolaty - 4 r. śmierci - Paweł Dorawa Jadwiga Kolaty oraz zmarłych z rodzin: Kolaty i Jakubowski

3. Jak co tydzień polecam lekturę Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
4. Biesowice Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
5. Przed nami Wieli Tydzień i święte Triduum Paschalne. Zapraszam na uroczyste celebracje Liturgii:

Wielkiego Czwartku i Piątku na g. 18.00, po ich zakończeniu adoracja Najświętszego Sakramentu, którą jak co roku kończyć będziemy śpiewem Gorzkich Żali.
W Wielką Sobotę Liturgia rozpocznie się o g. 20.00. Przypominam, że w
W. Piątek obowiązuje nas post ścisły oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W Wielką Sobotę tradycyjnie poświęcimy pokarmy wielkanocne.

6. Biesowice - zapraszam na Msze św. sprawowane w ciągu tygodnia.
W poniedziałek Msza w intencji dusz w czyśćcu cierpiących.
We wtorek za + Ewę Bisek w 3 tydzień od Jej śmierci oraz Jej tatę Huberta.
W środę od g. 16.30 cicha adoracja i o g.17.00 nowenna do MBNP oraz Msza za + Andrzeja Marczaka - intencja od rodziny Kołodziej.
W Wielki Czwartek o g. 18.00 Msza Wieczerzy Pańskiej za + ks. Andrzeja Matyjaszka w 4 r. śmierci, a po Jej zakończeniu adoracja do g. 22.00.
W Wielki Piątek o g. 18.00 Liturgia Męki Pańskiej, adoracja Krzyża oraz obrzęd przyjęcia Komunii Świętej i potem adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 22.00.

7. Płocko - w najbliższy piątek - Wielki Piątek serdecznie zapraszam na g. 16.00 na Liturgię Męki Pańskiej, adorację Krzyża i obrzęd przyjęcia Komunii Świętej.
8. Święconka: Węgorzyno g. 9.15 , Darnowo g. 9.30, Ciecholub g. 9.45, Pustowo g. 10.00, Płocko g. 10.15, Przytocko koło kapliczki g. 11.00, Mzdowo g. 10.30, Mzdówko g. 10.40, Mzdowiec g. 10.50, Biesowice g. 12.00.

9. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.