OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30.05.2021

1. INTENCJE - 30.05.21 Niedziela Trójcy Najświętszej - Rok B
17.00 PŁOCKO + Wilhelm Rodziewicz w 26 r. śmieci
8.00 BIESOWICE + Jadwiga Kowalska w 19 r. śmieci - intencja od dzieci
9.30 PŁOCKO + + Irena Stanisław Leszczyński oraz ich synów: Ryszarda i Krzysztofa
11.00 MZDOWO W intencji Jubilatki Elżbiety Różańskiej z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
12.30 BIESOWICE W intencji członków KŻR z Biesowic z prośbą o opiekę Matki Bożej dalsze błogosławieństwo B. i potrzebne łaski dla nich oraz ich rodzin

2. INTENCJE - 04.06.21 Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
10.00 BIESOWICE + + Czesława ( imieniny ) Aleksander Wodnicki Zofia Michał Dudka
14.00 PŁOCKO + Wanda Kuc - intencja od prawnuczek

3. INTENCJE - 06.06.21 X Niedziela zwykła - Rok B
17.00 PŁOCKO Brak intencji
8.00 BIESOWICE + + Stanisław Konicer - 2 r. śmieci - Jego rodziców: Stanisławę i Alberta oraz braci: Edwarda i Henryka
9.30 PŁOCKO + + Antoni - 20 r. śmieci - Aleksandra Symanowicz, Anna Mrózek
11.00 MZDOWO + Danuta Skibińska w 10 r. śmieci oraz dziadków z obojga stron
12.30 BIESOWICE W intencji Heleny i Dominika Kleina w 12 r. ślubu z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

4. Biesowice / Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię. Panom: K. Rosiakowi oraz Ł. Porębskiemu dziękuję za wykoszenie trawników. Proszę o przygotowanie 4 ołtarzy na Boże Ciało.

5. Polecam gorąco Gościa Niedzielnego (z komentarzami wszystkich wezwań litanii do NSPJ)

6. Biesowice - zapraszam na Msze i nabożeństwa majowe/czerwcowe w ciągu tygodnia.
W poniedziałek Msza w intencji Jubilatów: Wandy Kisiel Damiana Kurpanika z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
Wtorek za + + Jadwigę Józefa Młynarczak Reginę Konstantego Niedzielskich zmarłe siostry, braci, szwagrów i bratowe - intencja od Kazimiery Niedzielskiej.
W środę + Aleksandra Romanko - intencja od sąsiadów.
W czwartek w Uroczystość Bożego Ciała Msza św. o g. 10.00 i po niej procesja do 4 ołtarzy.
W piątek o g. 17.00 czerwcowe i Msza + Andrzeja Marczaka - intencja od córki Lidii z rodziną.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca, a więc odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. W Biesowicach rozpocznę te odwiedziny w piątek od g.
11.00. Natomiast w sobotę od g. 9.00 w pozostałych wioskach Parafii.

8. Biskup diecezjalny Edward Dajczak, udzielił wszystkim wiernym diecezji oraz osobom przebywającym na jej terenie, dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i charakteru pokutnego dnia w piątek 04.06.2021.

9. Płocko - w piątek zapraszam na g. 18.30 na nabożeństwo czerwcowe i Mszę za + Stanisława Śwista w 5 m. od śmierci - ostatnia intencja od uczestników Jego pogrzebu.

10. Zmarł nasz parafianin mieszkaniec Płocka + Zdzisław Aleksandrowicz l. 68. W piątek został pochowany na cmentarzu parafialnym w Płocku. Wieczny odpoczynek racz Mu dać …

11. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom - / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.