OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25.07.2021

1. INTENCJE - 25.07.2021 XVII Niedzielzwya Rok B

17.00 PŁOCKO Msza błagalna o łaskę zdrowia, wytrwałość w chorobie i żywą nadzieję

dla Anny Kowalkowskiej z okazji imienin

8.00 BIESOWICE + + Jan - 31 r. śmierci - Janina Przytuła

9.30 PŁOCKO + Wanda Kuc w 6 m. od śmierci - intencja od uczestników Jej pogrzebu.

11.00 MZDOWO W intencji Jubilatki Zofii Rosiak z okazji urodzin z prośbą o zdrowie,

dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.

12.30 BIESOWICE + Violetta Bogacz w 1 r. Jej śmierci

2. INTENCJE - 01.08.2021 XVIII Niedzielzwya - ADORACYJNA - ROK B

17.00 PŁOCKO Brak intencji

8.00 BIESOWICE Helena Serbaluk - intencja od siostrzeńca Adama z rodziną

9.30 PŁOCKO + Edward Kamiński - 6 r. śmierci

11.00 MZDOWO W intencji Henryka Łepeckiego z okazji imienin z prośbą o zdrowie,

dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.

12.30 BIESOWICE + Władysław Listowski w 7 r. śmierci

3. Biesowice / Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.

4. Biesowice - w lipcu i sierpniu Msze we wtorki i czwartki będą odprawiane o g. 9.00.

5. Jak co tydzień polecam gorąco Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.

6. Biesowice - zapraszam na Msze św. w ciągu tygodnia. W poniedziałek Msza za parafian. We wtorek Mszy nie będzie. W środę od g. 16.30 adoracja, potem o g. 17.00 nowenna do MBNP i Msza, której intencja jest wolna. W czwartek Msza o g. 9.00 - intencja również jest wolna. W piątek o g. 17.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza za + Aleksandra Romanko w 2 m. od śmierci - kolejna z intencji od uczestników pogrzebu.

7. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na koronkę do Miłosierdzia Bożego i Mszę świętą, której intencja jest wolna.

8. Biesowice - w minioną niedzielę wieczorem miał miejsce bardzo przykry akt dewastacji, a w zasadzie profanacji figury Matki Bożej w grocie. O tym fakcie powiadomiłem policję, znamy sprawcę i sprawa trafi do sądu. Stąd jestem zmuszony do tego, by poza godzinami sprawowania Mszy zamykać bramę wjazdową na teren kościelny. Po raz kolejny przypominam jednocześnie, że jest to teren prywatny, a ta droga to droga do kościoła, a nie na boisko.

9. Zmarł nasz parafianin mieszkaniec Pustowa + Ryszard Olaniecki l. 62. W czwartek został pochowany na cmentarzu parafialnym w Płocku. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie ….

10. Wszystkim solenizantkom - Annom, Martom, Juliom / tom - Jakubom, Krzysztofom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.