OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19.05.13 ROK WIARY

1. INTENCJE - 19.05.2013 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego -                                                                                               Odpust w Biesowicach
   8.00 BIESOWICE Rezerwacja
   9.30 PŁOCKO + Halina Urbanowicz - 4 r. śmierci - i rodziców z obojga stron
 11.00 PRZYTOCKO + Witold - 18 r. śmierci - Stefania Danisewicz
   12.30 BIESOWICE 1. Msza odpustowa - w intencji Parafian -                                                                                                celebruje ks. Proboszcz Dariusz Rataj
        2. + Elżbieta Halczuk - 4 r. śmierci - i rodziców z obojga stron - ks. proboszcz

2. INTENCJE - 26.05.2013 Uroczystość Najświętszej Trójcy Rok C - Dzień Matki
   8.00 BIESOWICE + Elżbieta Halczuk - 4 r. śmierci - i rodziców z obojga stron
   9.30 PŁOCKO + Irena Jan Barszcz
   11.00 PRZYTOCKO + Monika Dmuchowska w 17 r. śmierci
  12.30 BIESOWICE  + Waleria Jura od wdzięcznej córki z podziękowaniem za przekazany dar życia  i za miłość, oraz za wszystkie zmarłe matki o szczęśliwą wieczność dla nich.

3. Biesowice - jeszcze raz serdecznie Bóg zapłać rodzinie Krzemiński za sprzątnięcie kościoła i przygotowanie go na dzisiejszą liturgię. Na przyszłą niedziele proszę o to kolejną rodzinę z listy.

4. Biesowice - serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe i Msze św. w tygodnia: poniedziałku, środa o g. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, majowe i Msza święta. We wtorek i czwartek Msza św. o g. 9.00, a po niej majowe. Nie będzie Mszy i nabożeństwa w piątek.

5. Biesowice - w przyszłą ostatnią już niedzielę miesiąca zapraszam szczególnie dzieci oraz wszystkie  matki w ich dniu na g. 12.30 na Mszę św. z kazaniem dla nich.

6. Jak co tydzień zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny

7. Dzisiejsza niedziela i Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny serdecznie zapraszam do Biesowic na g. 12.30 na uroczystą Mszę odpustową ku czci naszego Patrona Św. Andrzeja Boboli. A po Mszy  na „ Andrzejki”, na biesiadę przy stołach, na  swojskie jedzenie, kawę ciasto, i na wspólny śpiew biesiadny.

8. Tradycyjnie wszystkim solenizantom /tkom, jubilatom/tkom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.