OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07.11.2021

1. INTENCJE - 07.11.2021 XXXII Niedziela zwykła - ZBIÓRKA NA WSD
17.00 MZDOWO + + Ignacy Łepecki, Józefa Stanisław Piłat
8.00 BIESOWICE + + Czesław Zofia Jan Tatarynowicz, Halina Jan Bernard Wocial
9.30 PŁOCKO W intencji Jubilatki Edyty Lampkowskiej ( z d. Malewska ) z okazji 50 r. urodzin z prośbą zdrowie, dalsze błogosławieństwo B. i potrzebne łaski
11.00 PRZYTOCKO + + Marcin Pułaczewski 30 r. śmierci Kazimierz Wiśniewski 10 r. śmierci
12.30 BIESOWICE + Helena Dieter Piotr Serbaluk i zmarłych z rodzin: Serbaluk i Kiszka

2. INTENCJE - 14.11.2021 XXXIII Niedziela zwykła - ADORACYJNA
18.00 MZDOWO Za parafian ( z 07.11.2021 )
8.00 BIESOWICE + + Zbigniew Misiak - 3 r. śmierci - Zdzisław Rodziewicz
9.30 PŁOCKO W intencji Jubilata Zbigniewa Monczaka z okazji 70 r. urodzin z prośbą zdrowie, dalsze błogosławieństwo B. i potrzebne łaski - od dzieci i wnuków
11.00 PRZYTOCKO + Bogumił Malcahn w 2 r. śmierci
12.30 BIESOWICE + + Stanisław - 29 r . śmierci - Zofia Pilarski ich córkę Violettę oraz zmarłych z rodzin: Pilarski i Wawrzyniak

3. Biesowice rodzinie Niedzielski / Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4. Biesowice - zapraszam na modlitwę wypominkową i Msze święte w ciągu tygodniu.
Od poniedziałku do piątku o g. 17.00 wypominki i po nich Msza św. Intencje:
w poniedziałek za + Marka Bańczyka w dniu urodzin, Jego ojca Izydora i rodziców z obojga stron. We wtorek za + Stanisława Chacińskiego w 1 m. od śmieci - pierwsza z intencji od uczestników Jego pogrzebu.
Środa za + Jerzego Kisielewskiego w 3 m. od śmierci - intencja od mieszkańców Darnowa i Węgorzyna.
W czwartek Msza za + Walerię i Stanisława Jura oraz ich syna Edwarda.
W piątek za + ks. Jana Borzyszkowskiego.

5. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na wypominki i Mszę św. sprawowaną za + Wandę Kuc w 10 m. od śmieci - ostatnia z intencji od uczestników Jej pogrzebu.
6. W dniach od 01.11 do 08.11 za nawiedzenie cmentarza z równoczesną modlitwą za zmarłych można uzyskać odpust zupełny, który można ofiarować wyłącznie za zmarłych.
7. Po Mszy św. odbędzie się zapowiadana tydzień temu dodatkowa zbiórka ofiar na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie. Przeprowadzi ją dobrze nam znany „ nasz „ kleryk V roku Mateusz Krahl, którego serdecznie witam w nasze Parafii.
8. Przyszła niedziela to Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym, stąd po Mszach odbędzie się dodatkowa zbiórka ofiar na rzecz fundacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
9. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.