OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 05.12.2021

1. INTENCJE - 05.12.2021 - II Niedziela Adwentu - ROK C
17.00 MZDOWO + + Wiesława Henryk Wojtan i ich rodziców z obojga stron
8.00 BIESOWICE + + Helena Władysław Chmielewski Łucja Florian Flagowski
9.30 PŁOCKO W intencji Jubilatki Heleny Stępniewskiej z okazji 90 r. urodzin z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo B. i potrzebne łaski - od dzieci i wnuków
11.00 PRZYTOCKO Msza dziękczynna za dzieci, wnuki i prawnuki z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo B. i potrzebne łaski - zwłaszcza dla Bartka
12.30 BIESOWICE W intencji Jubilatki Wiktorii Ciesielskiej z okazji 18 r. urodzin

2. INTENCJE - 12.12.2021 - III Niedziela Adwentu - ROK C - ADORACYJNA
17.00 MZDOWO Za parafian ( z 28.11.2021 )
8.00 BIESOWICE + Stefan Laszuk w 1 r. śmierci
9.30 PŁOCKO + + Władysław - 12 r. śmierci - Stefania Wołk, ich syna Aleksandra oraz dziadków z obojga stron
11.00 PRZYTOCKO + Józef Roda z okazji urodzin
12.30 BIESOWICE + + Stanisław Bogacz w 18 r. śmierci, Jego synową Violettę oraz zmarłych z rodzin: Bogacz i Jakubowski

3. Biesowice - Pani Annie Grodeckiej / Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4. Jak co tydzień polecam gorąco Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.
5. Biesowice - zapraszam od poniedziałku do piątku g. 6.45 na Msze roratnie.
Intencje tego tygodnia: poniedziałek za + Marię Kołodziejczyk w dniu Jej urodzin.
We wtorek Msza za + Wojciecha Konopackiego - intencja od rodziny Rycak.
W środę Msza za parafian.
Czwartek Msza w intencji II Synodu Diecezjalnego.
W piątek za + Stanisława Chacińskiego w 2 m. od śmieci - intencja od uczestników Jego pogrzebu.
6. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na Mszę roratnią za + Jerzego Caplina w 2 m. od śmieci - to intencja od uczestników Jego pogrzebu.
7. Poświęcone opłatki na stół wigilijny i świece z akcji WDPD są do nabycia: w Mzdowie u P. Basi K., w Pustowie u P. sołtysa, w Płocku u P. katechetki, Biesowice - punkt pocztowy.
8. Po Mszy odbędzie się zapowiadana tydzień dodatkowa zbiórka ofiar do puszek na Funduszu Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
9. W minionym tygodniu mieliśmy w Parafii kolejny pogrzeb. Zmarła nasza parafianka, mieszkanka Płocka + Waleria Bujwid l. 89. W sobotę została pochowana na cmentarzu parafialnym w Płocku. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie ...
10. Wszystkim solenizantkom - Barbarom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.