OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26.06.2022

1. INTENCJE - 26.06.22 - XIII Niedziela zwykła - Rok C
 18.00 MZDOWO + Emilia Bućko w 4 m. od śmierci - intencja od uczestników Jej pogrzebu
 8.00 BIESOWICE + + Agnieszka Jan Jażdżewski
 9.30 PŁOCKO + + Anatol - 26 r. śmierci - Anna Caplin
11.00 PRZYTOCKO + Maria Pacer w 18 r. śmierci
12.30 BIESOWICE + Paweł Dorawa w 4 r. śmierci

2. INTENCJE - 03.07.22 - XIV Niedziela zwykła - Rok C

17.00 MZDOWO + + Antoni Wojewoda w 24 r śmierci i Jego syna Stanisława
8.00 BIESOWICE W intencji Julii w 5 r. urodzin oraz Jej siostry Leny z prośbą o łaskę zdrowia, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
9.30 PŁOCKO + + Henryk Hulecki w 20 r. śmierci i rodziców z obojga stron
11.00 PRZYTOCKO Msza dziękczynna z prośbą o łaskę zdrowia, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny
12.30 BIESOWICE  + + Tadeusz Wojtyniak - 51 r. śmierci  - Jego rodziców Mariannę i Stefana Marian Jaśkiewicz, Wojtek Bethke

3. Biesowice - rodzinie Btthke / Płocko / Mzdowo / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.

4. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.

5. Biesowice - serdecznie zapraszam na nabożeństwa czerwcowe i Msze św. w ciągu tygodnia. W poniedziałek Msza św nie będzie.
Wtorek - Msza za parafian.
Środa Msza za + + Zdzisława Zbrzeźniaka w 14 r. śmierci, Jego żonę Reginę oraz ich córkę Irenę.
W czwartek od g. 16.30 adoracja, o g. 17.00 ostatnie nabożeństwo czerwcowe oraz Msza wotywna do Ducha Świętego w intencji II Synodu naszej diecezji i spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
W piątek  o g 17.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza za + + Jolantę Chachaj w 7 r. śmierci oraz Jej teścia Zenona w 16 r. Jego śmierci.

6. Dzieciom i młodzieży, którzy zakończyli rok szkolny i katechetyczny życzę bezpiecznego,                udanego wypoczynki jednocześnie przypominając wszystkim wypoczywającym o obowiązku nabożnego uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii i powstrzymaniu się od prac niekoniecznych

7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Biesowice - piątek od g. 11.00, w sobotę od g. 9.00 w pozostałych wioskach.

8.  Płocko - w najbliższy piątek zapraszam na g. 18.30 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz Mszę świętą, której intencja jest  wolna.

9. Wszystkim solenizantkom - Emiliom, Halinom / to - Władysławom, Piotrom, Pawłom, Mrianom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.