OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18.09.2022

1. INTENCJE - 18.09.22 - XXV Niedziela zwykła - Rok C - ADORACYJNA

17.00 MZDOWO + + Józef Michalski - 1 m. od śmierci - od uczestników pogrzebu (ż. Teresa)
  8.00 BIESOWICE  + Jan Ciulkiewicz - 10 r. śmierci - Jego rodziców Marię i Franciszka
11.00 PRZYTOCKO + + Grażyna - 15 r. śmierci - Jacek Jadwiga Maciej Butkiewicz
12.30 BIESOWICE + + Maria Piotr -17 r. śmierci - Kolaty Roman Stanisław Kazimierz Jadwiga Kolaty Paweł Ryszard Dorawa Stanisław Kierszka Małgorzata Witek
16.00 PŁOCKO 1. Msza odpustowa za parafian z Płocka, Pustowa, Mzdowa i Przytocka
                      2.+ + Halina - 1 r. śmierci - Antoni Ziemianowicz i zmarłych z tej rodziny

2. INTENCJE - 25.09.22 - XXVI Niedziela zwykła - Rok C
17.00 MZDOWO + Ryszard Deluga w 9 m. od śmierci - od uczestników pogrzebu
8.00 BIESOWICE + Zofia Machuta w 14 r. śmierci
9.30 PŁOCKO + Leokadia Monczak w dniu urodzin
11.00 PRZYTOCKO + + Helena Kazimierz - 14 r. śmierci - Kolańczyk
12.30 BIESOWICE + + Józefa Józef Żyłka Genowefa Gańska

3. Biesowice - rodzinom  nowożeńców / Płocko / Mzdowo / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.

4. Zapraszam dziś wszystkich parafian do kościoła filialnego pod wezwaniem Matki Bożej Bolesnej w Płocku na g. 16.00 na uroczystą Mszę odpustową.

5. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.

6. Biesowice / Płocko / Mzdowo / Przytocko - począwszy od jutra przez kilka dni nie będzie mnie w Parafii. W razie pogrzebu proszę kontaktować się z Parafią Barcino.

7. Biesowice - w tym tygodniu zapraszam na Mszę św. jedynie w piątek. O g. 17.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. za + Cezarego Kisielewskiego w  3 m. od  śmierci.

8. Płocko - w najbliższy piątek zapraszam na g. 18.30 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego  i Mszę świętą, której intencja jest wolna.

9.  Zapowiedzi przedślubne - sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć; nasz parafianin kawaler Mateusz Paweł Butkiewicz zamieszkały w Biesowicach z panną Anną Agnieszką Bartoszewicz zamieszkałą w Miastku - zapowiedź I.

10. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.