OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16.10.2022

1. INTENCJE - 16.10.22 - XXIX Niedziela /ADORACYJNA/DZIEŃ PAPIESKI
17.00 MZDOWO + Ryszard Deluga w 10 m. od śmierci - od uczestników pogrzebu ż. Bożena
8.00 BIESOWICE + + Teresa Józef Pałasz oraz rodziców z obojga stron
9.30 PŁOCKO + Tadeusz Kamiński - 17 r. śmierci - oraz zmarłych z tej rodziny
11.00 PRZYTOCKO + Olga Sikora - w podziękowaniu za Jej serce i czas jaki nam poświęciła
12.30 BIESOWICE + Stanisław Chaciński w 1 r. śmierci

2. INTENCJE - 23.10.22 - XXX Niedziela zwykła - ROK C
16.30 MZDOWO + Józef Michalski w 2 m. od śmierci - kolejna z intencji od uczestników pogrzebu oraz Jego żonę Teresę
8.00 BIESOWICE  + + Z RODZIN Brandt, Stramel, Lewandowski, Drozdalski, Bińczak oraz Sylwestra I MIECZYSŁAWA
9.30 PŁOCKO + + Halina - 3 r. śmierci - Jarzy - 1 r. śmierci - Caplin
11.00 PRZYTOCKO + Olga Sikora w 6 r. Jej śmierci
12.30 BIESOWICE + + Marianna Antoni Edward Zygmunt Rychliński Jadwiga Dubiel

3. Biesowice / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
5. Biesowice - serdecznie zapraszam na nabożeństwa różańcowe i Msze św. w ciągu tygodnia.
W poniedziałek Mszy św. nie będzie.
We wtorek Msza za parafian.
W środę Msza w pewnej intencji.
W czwartek od g. 16.30 półgodzinna adoracja, o g. 17.00 Msza św. również w pewnej intencji.
W piątek Msza za + Cezarego Kisielewskiego w 4 m. od śmierci - ostatnia z intencji od uczestników Jego pogrzebu.
6. Płocko - w najbliższy piątek zapraszam na g. 18.30 na nabożeństwa różańcowe oraz Mszę św. za + + Irenę i Władysława Markowskich
7. Dzisiejsza niedziela rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny, jak co roku taca przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.
8. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.