OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03.06.2018

1.Rozpoczęła się wizytacja kanoniczna naszej Parafii, którą prowadzi Ks. Biskup pomocniczy Krzysztof Włodarczyk, którego serdecznie witam pośród nas.

2. INTENCJE - 03.06.2018 IX Niedziela zwykła- Rok B - WIZYTACJA
 8.00 BIESOWICE + Zofia - 29 r. śmierci - Hieronim Jerzyk
 9.30 PŁOCKO+ + Helena Czesław Stanisławski - 22 r. śmierci - Aniela Jan Ruszkiewicz, Stanisława Trusiak
11.00 PRZYTOCKO Msza błagalna o deszcz oraz o błogosławieństwo dla Natalii i jej Mamy
12.30 BIESOWICE Msza dziękczynna za Bożą opiekę nad rodziną za 5 dzieci, wnuki oraz prawnuki - intencja od rodziców
15.00 MZDOWO+ + Emilia - w dniu 90 urodzin - Adam Tyrka

3. INTENCJE - 10.05.2018 IX Niedziela zwykła- Rok B - zastępstwo
8.00 BIESOWICE BIESOWICE++ Jadwiga Kowalska i rodziców z obojga stron
9.30 PŁOCKO + Łucja Raczyńska - 18 r. śmierci
11.00 PRZYTOCKO + Jan Kropiewski - 3 m. od śmierci - od uczestników pogrzebu
12.30,BIESOWICE W intencji Heleny i Dominika w 9 r. ślubu o błogosławieństwo

4.Biesowice - rodzinom nowożeńców/Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię. Szczególnie tym parafianom z Biesowic, którzy pomogli wykosić trawniki na całym terenie kościelnym.
5.Polecam naszą prasę katolicką : Gościa Niedzielnego i Arkę, do nabycia po Mszy świętej.
6.W najbliższy piątek 08.06.2018 przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
7. Płocko - członków tutejszego Koła Żywego Różańca, proszę by jeszcze pozostali w kościele na wymianę tajemnic różańcowych. Intencja na czerwiec: o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne, również z naszej Parafii.
8.Biesowice - serdecznie zapraszam członków Koła Żywego Różańca jutro na g. 17.00 na Mszę św. oraz spotkanie celem wymiany tajemnic różańcowych. Tym razem będzie to jedyna Msza św. w ciągu tygodnia. Wyjeżdżam z Parafii na parę dni. W przyszłą niedzielę 10.06.18 zastąpi mnie znany nam ks. Krzysztof Sendecki. A w wypadku pogrzebu proszę kontaktować się z ks. Jackiem G. proboszczem Parafii Barcino.
9.Wszystkim solenizantkom/ tom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.