OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28.07.2019
1. INTENCJE - 28.07.2019 XVII Niedziela zwykła - Rok C
8.00 BIESOWICE + Andrzej Grzebiela - 3 r. śmierci - i zmarłych z rodzin Grzebiela i Dek
9.30 PŁOCKO + + Henryk Hulecki - 17 r. śmierci - i zmarłych rodziców w obojga stron
11.00 PRZYTOCKO Msza z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla małej Natalki, Jej rodzeństwa oraz ich rodziców
12.30 BIESOWICE + Władysław Listowski w 5 r. śmierci
 
2. INTENCJE - 04.08.2019 XVIII Niedziela zwykła - ADORACYJNA
8.00 BIESOWICE + + Genowefa Józef Słomczewski
9.30 PŁOCKO + + Edward Kamiński - 4 r. śmierci - i zmarłych z tej rodziny
11.00 PRZYTOCKO + Tadeusz Rup w 6 r. śmierci
12.30 BIESOWICE + Leszek Gutkowski w 1 r. śmierci
 
3. Biesowice / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na
dzisiejszą liturgię. P. Krzysztofowi Rosiakowi za wykoszenie wszystkich trawników wokół kościoła i plebanii.
4. Polecam Gościa Niedzielnego i Arkę, które są do nabycia po Mszy św.
5. Biesowice - w tym tygodniu zapraszam na Msze w poniedziałek, środę i piątek na g. 17.00. W poniedziałek Msza za + Franciszka Wróblewskiego. W środę od g. 16.30 półgodzinna adoracja, o g. 17.00 nowenna do MBNP i Msza św. + Władysława Listowskiego, Helenę i Kazimierza Biedulskich. W piątek Mszę św. rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego, intencja za Annę i Rafała z okazji ślubu o zdrowie, błogosławieństwo B. i potrzebne łaski.
6. Zapowiedzi przedślubne: sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:
-nasza parafianka panna Karolina Kacprzak zamieszkała w Biesowicach z kawalerem Marcinem Aleksandrem Wierzbickim zamieszkałym w Warszawie - zapowiedź II.
7. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego Mszę świętą, sprawowaną z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże i wytrwałość dla Heleny intencja od siostry z rodziną.
8. Zbliża się 37 diecezjalna piesza pielgrzymka ze Skrzatusza na Jasną Górę, w terminie od 01.08.19 do13.08.19. Zachęcam do udziału w tych swoistych „ rekolekcjach w drodze”. Po raz kolejny przypominam, że spotkanie przed pielgrzymkowe będzie się jutro t. j. w poniedziałek 29.07.19 r. o g. 18.30 w kościele p. w. św. Jana Kantego w Słupsku.
9. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.
 
 

 

Modlitwa za diecezję
Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.