OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11.08.2019
 
1. INTENCJE - 11.08.2019 XIX Niedziela zwykła - Rok C
8.00 BIESOWICE + + Jadwiga Szczepan Ginter
9.30 PŁOCKO + Łucja Raczyńska - 19 r. śmierci
11.00 PRZYTOCKO + Ryszard Cyrankowski w dniu urodzin - od uczestników pogrzebu
12.30 BIESOWICE W intencji Heleny Kleina w 35 r. urodzin o dalsze błogosławieństwo B.
 
2. INTENCJE - 15.08.2019 Uroczystość Wniebowzięcia NMP
8.00 BIESOWICE + Krystyna Karpowicz w 1 r. śmierci
9.30 PŁOCKO + + Genowefa Leon Danisewicz
11.00 PRZYTOCKO + Roman Hylarecki w 8 m. od śmierci - od uczestników pogrzebu
12.30 BIESOWICE W intencji Jubilatki i Solenizantki P. organistki Marii Ławrenowicz
 
3. Biesowice - P. Grażynie Wieczorek / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię. P. Janowi Zbrzeźniakowi b. serdecznie dziękuję za odnowienie krzyża przy kościele parafialnym.
4. Polecam Gościa Niedzielnego, który są do nabycia po Mszy św.
5. Biesowice - w tym tygodniu zapraszam na Msze w poniedziałek i środę na g. 17.00. W poniedziałek Msza wotywna do Ducha św. w intencji II Synodu Diecezjalnego. W środę od g. 16.30 półgodzinna adoracja w intencji o powołania kapłańskie, o g. 17.00 nowenna do MBNP i Msza św. - jej intencja jest wolna. W piątek Mszy nie będzie.
6. Płocko - w piątek Mszy św. nie będzie.
7. Parafia w Polanowie oraz o. o Franciszkanie zapraszają w środę 14.08.2019 na Uroczystość Zaśnięcia N.M.P. O g. 19.00 na Świętej Górze Polanowskiej zostanie odśpiewany Akatyst ku czci Zaśnięcia Przenajświętszej Bogurodzicy, potem ruszy procesja z figurą zaśnięcia N.M.P. ze Świętej Góry do dużego kościoła w Polanowie i na jej zakończenie zostanie odprawiona Msza św. Tym uroczystościom będzie przewodniczył ks. Bp Edward Dajczak.
8. W czwartek 15.08.19 przypada Uroczystość Wniebowzięcie NMP. Zapraszam na Msze św. z obrzędem poświęceniem zbóż, kwiatów i ziół, porządek Mszy jak w każdą niedzielę i święta.
9. Biskup diecezjalny Edward Dajczak zaprasza nas tego dnia na Pielgrzymkę Rodzin na Górę Chełmską. W czwartek 15.08 już od godz. 10.00 rodziny rozpoczną tam czuwanie modlitewne. Uroczysta Msza św. będzie sprawowana o godz. 12.00, a po jej zakończeniu rozpocznie się tradycyjny festyn rodzinny, z wieloma atrakcjami dla dzieci i rodzin. 
10. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.
 

 

Modlitwa za diecezję
Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.