OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18.07.2021

1. INTENCJE - 18.07.2021 XVI Niedziela zwykła - Rok B
17.00 PŁOCKO W intencji Ryszarda Msza błagalna o łaskę zdrowia i błogosławieństwo B.
8.00 BIESOWICE + Czesław Tatarynowicz
9.30 PŁOCKO + + Eugenia - 6 r. śmierci - Zdzisław Aleksandrowicz i rodziców z obojga stron: Helenę i Włodzimierza Adamiuk, Olgę i Franciszka Aleksandrowicz
11.00 MZDOWO + + Zofia Stanisław - 7 r. śmierci - Peracki
12.30 BIESOWICE + Danuta Rydzewska w 4 r. śmierci

2. INTENCJE - 25.07.2021 XVII Niedziela zwykła - Rok B
17.00 PŁOCKO Za parafian
8.00 BIESOWICE + + Jan - 31 r. śmierci - Maria Przytuła
9.30 PŁOCKO + Wanda Kuc w 6 m. od śmierci - intencja od uczestników Jej pogrzebu.
11.00 MZDOWO W intencji Jubilatki Zofii Rosiak z okazji urodzin z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
12.30 BIESOWICE + Violetta Bogacz w 1 r. Jej śmierci

3. Biesowice / Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4. Biesowice - w lipcu i sierpniu Msze we wtorki i czwartki będą odprawiane o g. 9.00.
5. Jak co tydzień polecam gorąco Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.
6. Biesowice - zapraszam na Msze św. w ciągu tygodnia.
W poniedziałek Msza za + Eugenię Rydzewską od wnuczki Katarzyny i prawnuka Martina.
We wtorek o g. 9.00 za + Czesława Rycak.
W środę od g. 16.30 adoracja, potem o g. 17.00 nowenna do MBNP i Msza w intencji jubilatki Kingi w 15 r. urodzin jej siostry Aleksandry oraz ich rodziców Sylwii i Zbigniewa z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
W czwartek Msza o g. 9.00 za parafian.
W piątek o g. 17.00 koronka do Miłosierdzia B. i Msza + + Wandę i Tadeusza Toman.
7. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na koronkę do Miłosierdzia Bożego i Mszę św. za + Zdzisława Aleksandrowicza w 2 m. od śmierci kolejna intencji od uczestników pogrzebu.
8. W przyszłą niedziele w liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców odbędzie się błogosławieństwo pojazdów. Będzie można nabyć okolicznościowe breloczki ze św. Krzysztofem. Jest to tez dzień imienin naszych biskupów pomocniczych: Krzysztofa Zadarki i Krzysztofa Włodarczyka.
9. Wszystkim solenizantkom - Czesławom, Magdalenom, Kingom / tom - Czesławom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.