OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24.12.2022

1.Życzenia świąteczne -

Bóg, który Jest Miłością przybywa bez rozgłosu, pod osłoną betlejemskiej cichej nocy. Ta dyskretna obecność niech napełnia Wasze serca każdego dnia, by mając Boga - Miłość, dzielić się Nim z  drugimi.

2. INTENCJE - 24.12.22 - Wigilia Narodzenia Pańskiego - ROK A
21.00 PŁOCKO + + Ewa Szczepan Świst oraz zmarłych z rodzin Świst i Potocki
23.00 BIESOWICE O błogosławieństwo Bożej Dzieciny dla całej wspólnoty parafialnej

3. INTENCJE - 25.12.22 - Uroczystość Narodzenia Pańskiego - ROK A

9.30 PŁOCKO + + Stefania - 26 r. śmierci - Władysław Wołk, ich syna Aleksandra oraz dziadków z obojga stron
11.00 PRZYTOCKO Msza błagalna o łaskę zdrowia dla pewnej małej dziewczynki
12.30 BIESOWICE Msza dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie oraz dalsze błogosławieństwo Boże dla Stanisławy Łepeckiej

4. INTENCJE - 26.12.22 - Święto Św. Szczepana pierwszego męczennika ROK A
8.00 BIESOWICE + Czesław Tatarynowicz w 7 r. śmierci
9.30 PŁOCKO + + Paweł Łuczak w 3 r. śmierci i Jego rodziców Bożenę i Marka
11.00 PRZYTOCKO Brak intencji
12.30 BIESOWICE + + Jacek Piechowski w 5 r. śmierci Anna Antoni Musiał Monika Franciszek Piechowski

5. Biesowice - rodzinie Machuta / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na Święta Bożego Narodzenia. Rodzicom dzieci komunijnych z Biesowic za przygotowanie stajenki i świąteczny wystrój kościoła.

6. Polecam świąteczny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.

7. Płocko - w najbliższy piątek zapraszam na g. 18.30 na Mszę św., która będzie sprawowana za + Leokadię Monczak w 9 r. śmierci.

8. Dziś 25% z ofiar złożonych na tacę na pasterkach jest przeznaczona na Fundusz Ochrony Życia, a w poniedziałek w 2 dzień Świąt taca będzie przeznaczona na kształcenie w diecezji oraz Wydział Teologiczny w Szczecinie.

9. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.