OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.03.2023

1. INTENCJE - 12.03.23 - III Niedziela Wielkiego Postu - ROK A - ADORACYJNA
17.00 MZDOWO Za parafian ( z 12.03.2023 )
8.00 BIESOWICE Msza dziękczynna w intencji Małgorzaty w 41 r. urodzin, Jej męża, ich dzieci Klary i Sofii z prośbą o Opiekę Matki Bożej i dalsze błogosławieństwo Boże.
9.30 PŁOCKO + Czesław Fabiszewski w 4 r. śmierci
11.00 PRZYTOCKO + Józef  Roda w 4 r. śmierci
12.30 BIESOWICE + + Czesława Aleksander - 29 r. śmierci - Wodnicki Zofia Michał Dudka

2. INTENCJE - 19.03.23 - IV Niedziela Wielkiego Postu - REKOLEKCJE
17.00 MZDOWO + + Wiesława - rocznica urodzin - Henryk Wojtan
8.00 BIESOWICE + + Zofia  Hieronim - 24 r. śmierci - Jerzyk i dziadków z obojga stron
9.30 PŁOCKO 1. + + Genowefa Leon Danisewicz
                    2. Rezerwacja T. Butkiewicz
11.00 PRZYTOCKO  1. + Tomasz Cyrankowski w 5 m. od śmierci, Jego ojca Ryszarda - ostatnia z intencji od uczestników pogrzebu Tomasza.
                            2. + + Stefania Stanisław Wiśniewski, Helena Danisewicz 14 r. śmierci
12.30 BIESOWICE 1. + Jan Żurawik w 6 r. śmierci - od żony, dzieci i wnuków
                           2. + + Stefan Madejski oraz Jego syna Edwarda

3. Biesowice - rodzinie Krzysiak / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.

4. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św

5. Biesowice - zapraszam na Msze i nabożeństwa w ciągu tygodnia. Od wtorku do piątku Msze o g. 17.00.
W poniedziałek Mszy nie będzie.
We wtorek Msza św. za + Genowefę Pawlik.
W środę o g. 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza w intencji ks. kanonika Zygfryda Strokosza w 92 r. urodzin. Natomiast w czwartek od g. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, o g. 17.00 Msza w intencji ks. proboszcza   z okazji imienin.
W piątek o g. 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. za + + z rodzin Łapaj i Niepsuj.

6. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej oraz Mszę św. za + + Zbigniewa Stępniewskiego w 40 r. śmierci, Jego ojca Mariana i Mariana Maika intencja od siostry Marysi z rodziną.

8. Rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w dniach 19 - 22.03.2023.

9. Zapowiedzi przedślubne. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: nasz parafianin kawaler Sebastian Butkiewicz zamieszkały w Pustowie, z panną Marleną Słupczewską również zamieszkałą w Pustowie - zapowiedź II.

10. Wszystkim solenizantkom - Krystynom, Bożenom/ tom - Patrykom, Zbigniewom, Edwardom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.