OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 02.06.13 ROK WIARY

1. INTENCJE - 02.06.2013 IX Niedziela zwykła Rok C - Adoracyjna
   8.00 BIESOWICE + + Marian Pawlik w 9. r. śmierci rodziców z obojga stron Marek Wiesław
   9.30 PŁOCKO + Stanisław Olejniczak w 2. r. śmierci
   11.00 PRZYTOCKO Brak intencji
   12.30 BIESOWICE  W intencji jubilatów małżeńskich Ewy i Ryszarda w 30. rocznicę ślubu oraz ich córki Magdaleny i jej męża Tomasza w 1. rocznicę ślubu
2. INTENCJE - 09.06.2013 X Niedziela zwykła Rok C
   8.00 BIESOWICE  + + z rodzin Oborzyński i Mucha
   9.30 PŁOCKO  + + Ryszard Krzysztof Stanisław i dziadków z obojga stron
   11.00 PRZYTOCKO  + Teresa Góra w 30. dzień od śmierci
  12.30 BIESOWICE  + Barbara Gwoździak - Msza od kolegi z Liceum Zbigniewa Januszewskiego

4. Biesowice - serdecznie Bóg zapłać rodzinom nowożeńców za sprzątnięcie kościoła i przygotowanie go na dzisiejszą liturgię. Na następną niedzielę proszę o to kolejną rodzinę z listy.

5. Biesowice / Płocko - jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało.

6. Biesowice / Płocko - po Mszy spotkanie Koła Żywego Różańca i zmiana tajemnic.

7. Biesowice - serdecznie zapraszam na Msze św. w ciągu tygodnia i na nabożeństwa czerwcowe: w poniedziałek, środę i piątek o g. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, czerwcowe i Msza święta. We wtorek i czwartek Msza św. o g. 9.00, a po niej czerwcowe.

8. Jak co tydzień zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Arka

9. Zapowiedzi przedślubne: nasza parafianka panna Marzena Danuta Monczak c. Zbigniewa i Leokadii  zamieszkała Płocko z kawalerem Stanisław Grzegorz Wasilewski s. Kazimierza i Marii zamieszkałym Kępice zapowiedź 2, oraz nasza parafianka panna Daria Marzena Kisielewska c. Leszka i Marzeny zamieszkała Darnowo 8 / z naszym parafianinem kawalerem Stanisławem Adamem Krajeckim s. Adama i Lillii zamieszkałym Pustowo - zapowiedź 1

10. Biesowice / Płocko - w piątek od g. 14.00 odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą  sakramentalną. A w sobotę od g. 9.00 w pozostałych wioskach naszej Parafii.

11. Po Mszy dodatkowa zbiórka ofiar na diecezjalne sanktuarium w Skrzatuszu.

12. Tradycyjnie wszystkim solenizantom /tkom, jubilatom/tkom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.