Niedziela - Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

1. INTENCJE - 31.12.2023 - Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

17.00 MZDOWO + Zofia Butkiewicz Nitecka w 7 m. od śmierci, jej mamę Czesławę - kolejna  z intencji od uczestników Zofii
8.00 BIESOWICE + Cezary Nałęcki - intencja od Moniki Hass
9.30 PŁOCKO + Adam Barszcz w 1 r. śmierci Marcin Zabłotny w 1 r. śmierci Radek Barszcz
11.00 PRZYTOCKO W intencji Klaudii i Weroniki z okazji 20 r. urodzin
12.30 BIESOWICE  W intencji Jubilatów małżeńskich Sylwii i Zbigniewa Łepecki oraz ich córek Aleksandry i Kingi z okazji 25 r. ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo B. i łaski

2. INTENCJE - 01.01.2023 - Uroczystość Świętej Rodzicielki Maryi - ROK B

9.30 PŁOCKO + Marianna Kazimierz Majewski, Olga Franciszek Aleksandrowicz
11.00 PRZYTOCKO + Janina Marian Czerwiński, Waleria Jan Fijałkowski
12.30 BIESOWICE + Stefan Madejski - 29 r. śmierci - synów Edwarda Jerzego, synową Wandę, wnuka Marka, Czesława Ludwik Świerczek, ich syna Tadeusza

3. INTENCJE - 06.01.2023 - Uroczystość Objawienia Pańskiego - ROK B

8.00 BIESOWICE + Zofia Czok w 4 m. od śmierci - męża Edwarda od uczestników pogrzebu
9.30 PŁOCKO + Stefania Józef Baran, dziadków z obojga stron - od syna Tadeusza z rodziną
11.00 PRZYTOCKO + Bronisława Łyszyk w 3 m. od śmierci, Jej męża Michała, córkę Basię - intencji od uczestników pogrzebu Bronisławy
12.30 BIESOWICE Brak intencji

4. INTENCJE - 07.01.2023 - Święto Chrztu Pańskiego - ROK B

8.00 BIESOWICE W intencji Jubilata Tomka Kleiny z okazji 19 r. urodzin
9.30 PŁOCKO + Stanisław Świst w 3 r. śmierci oraz zmarłych z tej rodziny
11.00 PRZYTOCKO W intencji Jubilata Czesława Butkiewicza okazji 85 r. urodzin
12.30 BIESOWICE + Wanda Edward Madejski ich syna Marka - intencja od wnuków

5. Biesowice - P. Krystynie Kotas / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.

6. Dziś o g. 17.00 w kościele parafialnym nastąpi wystawienie Najświętszego sakramentu oraz nabożeństwo dziękczynno - przebłagalne za kończący się 2023 rok. Gorąco zapraszam.

7. Kolędę jak co roku rozpoczynam od Przytocka. Rozpoczynać ją będę codziennie oprócz sobót od g. 16.00.
I tak we wtorek Przytocko od stacji PKP do krzyżówek, środa Przytocko od P. Kołwzan do DPS, czwartek Przytocko od cmentarza do P. Łyszyk, w piątek Płocko od P. Tadeusza Bujwida do P. Zbyszka Monczaka, w sobotę od P. Andrzeja Butkiewicza do cmentarza. W niedzielę Płocko kolonia od P. Kownacki do P. Butkiewicz.

8. Zmarł nasz parafianin, mieszkaniec Biesowic + Jerzy Madejski l. 71. We wtorek zostanie pochowany na cmentarzu parafialnym w Biesowicach. Wieczny odpoczynek racz Mu dać ...

9. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / solenizantom, jubilatkom / jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia wszelkiego błogosławieństw Bożego.