OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 04.02.2024

1. INTENCJE - 04.02.2024 - V Niedziela zwykła - ROK B - ADORACYJNA
 17.00 MZDOWO  + Marian Kruszewski w 9 m. od śmierci
  8.00 BIESOWICE + Teresa Kocyła w 3 r. śmierci i zmarłych z rodzin Kocyła Stawiarz
  9.30 PŁOCKO + Rozalia Kawiak w 26 r. śmierci
11.00 PRZYTOCKO + + Ryszard Cyrankowski w 5 r. śmierci i Jego syna Tomasza
12.30 BIESOWICE + + Zofia - 5 m. od śmierci - Edward Czok - od uczestników pogrzebu

2. INTENCJE - 11.02.2024 - VI Niedziela zwykła - ROK B
 17.00 MZDOWO + Marian Butkiewicz w 3 r. śmierci
  8.00 BIESOWICE + Franciszek Wawryniuk w 18 r. śmierci
  9.30 PŁOCKO + Lidia Kamińska w 9 r. śmierci i zmarłych z rodzin Kamiński Caplin
11.00 PRZYTOCKO + + za Olgę Sikora i Jej syna Mirosława Zdyba
12.30 BIESOWICE  + Wiesława Lebica w 2 r. śmierci

3. Biesowice - rodzinie Rosiak / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4. Biesowice -  zapraszam na Msze święte i nabożeństwa w ciągu tygodnia.
W poniedziałek Msza za Parafian.
We wtorek za + Genowefę Pawlik.
W środę o g. 17.00 nowenna do MBNP i Msza w intencji rodzin przyjmujących kapliczkę Matki  Bożej Wędrującej.
Natomiast w czwartek od g. 16.30 półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu i potem o g. 17.00 Msza, której intencja również jest wolna.
W piątek o g. 17.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. za + Walerię Jura w 15 r. śmierci, Jej męża Stanisława, ich córkę Zofię i syna Edwarda.
5. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.
6. Płocko - zapraszam w najbliższy piątek na g. 18.30 na  na Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz Mszę św. sprawowaną za + Jerzego Wronę w 1 m. od śmierci - intencja od uczestników Jego pogrzebu.
7. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / solenizantom, jubilatkom / jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.